Pexip

Domů >> Výrobci >> Pexip

 

Společnost Pexip je výsledkem fúze v roce 2019 mezi společností s názvem Pexip (založená v roce 2012) se specializací na video infrastrukturu a Videxio (založená v roce 2011), poskytovatelem cloudových video služeb. Příslušné společnosti založila skupina veteránů z vizionářského průmyslu.

Na základě svých rozsáhlých zkušeností s videokonferencemi viděli potřebu odstranit překážky, které způsobují, že podnikové videokonference jsou drahé a jejich použití, správa a škálování je obtížné.

 

Pexip nabízí jak hostitele, tak i službu. 

Pexip nabízí možnosti rozmístění jak pro hostitele, tak i jako služby pro podnikové videokonference, postavené na základní technologii Pexip Infinity. Technologie a návyky na pracovišti prošly v letech od založení původních společností dlouhou cestou, ale výzva spojování zařízení a platforem zůstává. Pexip to řeší tím, že poskytuje nejlepší interoperabilitu ve své třídě, včetně týmů Microsoft Teams, Skype for Business a Google Hangouts Gateway, registrace zařízení video systému a prvotřídní služby setkání a volání. Pexip je místo, kde se setkávají týmy a technologie, což zjednodušuje zážitky z videokonferencí a pracovní postupy. Pomáhá překonávat překážky a zlepšovat tak video komunikaci mezi týmy a platformami.

 

 

Produkty Pexip a na ně navázané služby zajišťuje divize Huawei. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.

Kontakt

DALIBOR ELIÁŠ

Product Manager, delias@dns.cz,   +420 725 765 891