Garland

Garland

Garland Technology je lídrem v oboru IT a OT síťových řešení pro podniky, kritickou infrastrukturu a veřejný sektor. Konstruuje a vyrábí spolehlivé a cenově dostupné síťové TAP a Network Packet Brokers a zajišťuje úplnou viditelnost sítě a kompletní platformu TAP a brokerů paketů.

Přední světový výrobce TAP zařízení.

 

Garland Technology je lídrem v oboru IT a OT síťových řešení pro podniky, kritickou infrastrukturu a veřejný sektor po celém světě. Od roku 2011 Garland Technology konstruuje a vyrábí jednoduché, spolehlivé a cenově dostupné síťové TAP a Network Packet Brokers v Richardsonu v Texasu.

 

Garland Technology zajišťuje úplnou viditelnost sítě tím, že poskytuje kompletní platformu síťových testovacích přístupových bodů (TAP) a produktů brokerů paketů.

 

Potřebujete-li pomoc s identifikací správných řešení viditelnosti sítě IT/OT pro velké i malé projekty, nebo se chcete dozvědět více o vynálezci první obtokové technologie, neváhejte nás kontaktovat.

Produkty v portfoliu DNS

Produkty - Security TAP's / Packet Broker- filtrování datového toku a zátěže na síťovém perimetru.

Proč si vybrat řešení od Garland Technology?

Rozdíly mezi "TAP" a "SPAN".

 

Kontakt

Jakub Šujanský

Key Account Manager, jsujansky@dns.cz, +420 775 556 641

Jan Nguyen

Security Consultant, jnguyen@dns.cz, +420 724 222 169

Thanh Tuan Nguyen

Security Consultant, ttnguyen@dns.cz, +420 724 222 159

 

Produkty Garland Technology a na ně navázané služby zajišťuje divize Security. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.