OpenText

OpenText

OpenText je globálním lídrem na trhu softwaru pro správu digitálního obsahu. Díky celé řadě akvizic je v současnosti jednou z největších softwarových společností na světě zaměřených na vývoj, výrobu a podporu softwaru. Vytváří vysoce kvalitní podnikový software vhodný pro kompletní správu, monitoring, pohyb a zabezpečení dat.

OpenText  je globálním lídrem na trhu softwaru pro správu digitálního obsahu.  Díky celé řadě akvizic je v současnosti jednou  z největších softwarových společností na světě zaměřených na vývoj, výrobu a podporu softwaru. Vytváří vysoce kvalitní podnikový software vhodný  pro kompletní správu, monitoring, pohyb a zabezpečení dat.

OpenText byl založen v Kanadě v roce 1991 jako projekt Univerzity Waterloo, kde ve spolupráci s Oxfordskou univerzitou vytvořili první online anglický Oxfordský slovník. Společnost se rychle rozvíjela a realizovala řadu akvizic, která z ní postupně učinila jeden z největších softwarových domů na světě. Mezi ty nejdůležitější byl rok 2017  akvizice DELL EMC´s Content Division, v roce 2019 pak získání společnosti Carbonite a v roce 2023 nákup společnosti Micro Focus, který výrazně rozšířil portfolio produktů o další oblasti např.: AI & Analytics, Application Development & Delivery, Application Modernization a Digital Operations Management, které pomáhají zákazníkům využít jejich data a tím přispíváme k jejich růstu.

Příklady produktů v portfoliu DNS

  • ArcSight                                                                                                   
  • Data Protector                                                                                                                                           
  • FortiFy                                                                                                                                                         
  • Voltage

 

Portfolio produktů je velice široké a jsou kvůli lepší orientaci rozděleny do následujících oblastí:

Content Management; Business Network; Experience; Cybersecurity; Applicaton Delivery; Application Modernization; IT Operation; Analytics&AI.

 

Kontakt

Robert Klán, Business Development Manager, rklan@dns.cz, +420 724 222 193

 

Produkty OpenText a na ně navázané služby zajišťuje divize Security & NewTECH. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.