Kdo jsme

Budujeme dlouhodobé vztahy s našimi dodavateli, partnery i kolegy a pokrýváme kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů.

O DNS a našich divizích

Jsme důležitým spojovacím článkem mezi výrobci informačních technologií a hardwaru a poskytovateli, kteří je dál zprostředkovávají koncovým zákazníkům.

Naše role v IT projektu

Zajišťujeme kompletní cyklus přípravy a realizace IT projektů zahrnující nejen předprodejní návrhy, samotnou realizaci či poprodejní podporu.

Pomáháme také s financováním IT projektů. Jako distributor s přidanou hodnotou (Value Added Distributor / VAD) navíc poskytujeme další služby a podporu nad rámec běžné distribuce. Máme rozsáhlý tým pro marketingové služby a podporu obchodu i vzdělávání a certifikace. Díky nadstandardním odborným znalostem produktů nabízíme svým partnerům lepší servis a zákaznickou péči, profesní služby vč. implementací a projektového řízení, testování, školení, certifikace a další vzdělávání.

Jsme lídr v distribuci s přidanou hodnotou

Na českém trhu působíme více než 25 let, z toho 5 také na Slovensku. Stali jsme se úspěšnou, sebevědomou a finančně stabilní firmou s obratem přesahujícím 3,5 miliardy korun zaměstnávající přes 100 zaměstnanců.

Strategické iniciativy a firmy DNS

Neustále vytváříme iniciativy a nové projekty, abychom rozvíjeli naše kompetence a služby pro náš ekosystém. Rozšiřujeme portfolio výrobců a vytváříme pro ně nové týmy. Uvádíme nové obchodní kanály a nejvyšší standardy služeb, stejně jako se zaměřujeme i na vlastní efektivitu a plánování a další programy v souladu se strategickými cíli.

ServiceHUB

Zvětšujeme náš podíl na trhu ve VAD a rozšiřujeme nabídku o technické i netechnické služby. Přinášíme kvalitní služby ke všemu, co nabízíme a koho zastupujeme, včetně projektového řízení, implementační podpory, konzultací apod.

https://servicehub.dns.cz/

 

Partner Development

Program zaměřený na nové partnery a ty, se kterými rozvíjíme nové technologie, nebo jim pomáháme s rozvojem jejich IT projektů.

https://www.dns.cz/partner

Pumpedu

Zavedený vzdělávací portál s více než 15 let trvající historii, dříve známý pod značkou KEY Trainings, který nabízí širokou nabídku vzdělávacích produktů a více specializovaného IT obsahu a soft skills.

http://www.pumpedu.cz/

Datron

Datron se svými 40 certifikovanými odborníky poskytuje služby v oblasti informačních technologií včetně nabídky licenčních produktů a odborných, většinou mezinárodních certifikací, které musí společnost i její zaměstnanci pravidelně obhajovat. 

https://datron.cz/

Jsme součástí technologické skupiny eD group

Technologická skupina eD group je ekosystém firem v oblasti IT, obchodu, softwarových řešení, komunikace, e-commerce a technologií s 30 lety zkušeností, více než 700 odborníky a tržbami přesahujícími 16 miliard.

eD system

eD system je lídrem v objemové B2B distribuci v České republice a na Slovensku a nabízí produkty špičkových značek na trhu IT a spotřební elektroniky.

E LINKX

E LINKX vyvíjí vlastní softwarová řešení pro obchod, sklad a logistiku vč. ERP systému Esyco Business, jehož cílem je správa firemních procesů.

Digital First Marketing Group (DFMG)

Holding DFMG vytváří marketingové projekty se specializaci na výrobní a IT distribuční trh.

Technology Hub

Technology Hub je inovativní platforma pro rozvoj nových projektů, inovací a startupů se specializací na výrobní a distribuční trh.

Mise a vize

Mise

Budujeme distribuci založenou na dlouhodobé důvěře mezi partnery a neustálém zlepšování schopností našich lidí. Pečlivě nasloucháme a společně dokážeme zvolit to nejlepší řešení tak, abychom přinášeli skutečnou přidanou hodnotu na každém novém projektu.

Vize

Tvoříme distribuci pro budoucnost.

Takovou, která bude vždy o krok napřed a umožní našim partnerům a dodavatelům úspěšně realizovat projekty různé velikosti a náročnosti.

Hodnoty

Ochota

„Vytváříme nový standard služeb.“

Vytváříme nový standard řešení a služeb. Standard, ve kterém je maximální úsilí a vůle udělat něco navíc pro naše partnery a dodavatele, ale i pro naše kolegy samozřejmostí.

 

Důvěra

„Stavíme na důvěře a respektu.“

Budujeme dlouhodobé vztahy s našimi dodavateli, partnery i kolegy. Vzájemný respekt a důvěra nám umožňují navrhovat řešení, která opravdu fungují.

 

Spolupráce

„Pracujeme týmově a nasloucháme zákazníkům.“

V ICT distribučním řetězci nestojíme nikdy sami. Ani jako firma, ani jako jednotlivci. Díky lidskému přístupu a týmové spolupráci dokážeme lépe pochopit potřeby zákazníka a přijít s lepším řešením.

Inovace

„Podporujeme inovace a kreativitu. Hledáme nové cesty.“

Podporujeme kreativitu a ceníme si odvahy inovovat. Stavíme týmy lidí, které baví hledat nové cesty a rozvíjet náš obor.

Pomáháme

Podporujeme nadační fond Společné (k)roky, který jsme založili společně se společnostmi Adastra, Data Force a Dell Technologies, a přispíváme k budoucím životním úspěchům a štěstí dětí z dětských domovů.

Našimi hlavními programy jsou psychologická péče, stipendia, podpora vzdělávání a zdravotní péče, ale také supervize pro vychovatele, letní dětský tábor nebo víkendové akce pro děti. Cílem je připravit děti na samostatný život po opuštění domova a v průběhu této nelehké chvíle je účinně a efektivně podpořit. Hledáme dobrovolníky, patrony i dárce. Přidejte se k nám a pomáhejte podle svých možností!