Greycortex

Greycortex

Greycortex využívá pokročilých metod umělé inteligence, strojového učení a datové analýzy k zabezpečení počítačových i průmyslových sítí pro monitorování síťové bezpečnosti. Kombinuje analýzy síťového provozu a poskytuje jedinečnou viditelnost sítě, vizualizuje síťové komunikace a detekuje rizika a hrozby.

Společnost Greycortex využívá pokročilých metod umělé inteligence, strojového učení a datové analýzy k zabezpečení počítačových i průmyslových sítí.

Produkt porfolia

GREYCORTEX Mendel je NDR řešení pro monitorování síťové bezpečnosti. Kombinuje pokročilé metody analýzy síťového provozu a poskytuje jedinečnou viditelnost sítě, kompletně vizualizuje veškeré síťové komunikace a detekuje rizika a hrozby. Nabízí i možnost účinné a rychlé automatické reakce na nalezené problémy v síti. Chrání proti současným a novým pokročilým hrozbám, které nejsou stávající bezpečnostní nástroje schopny zachytit. Reaguje na rizika způsobená nesprávnou konfigurací sítě, problémy s výkonem sítě a upozorňuje na porušení bezpečnostních zásad. 
 

Kontakt

MICHAL JANÍČEK, Business Development Manager

mjanicek@dns.cz / +420 605 957 637

 

Produkty Greycortex a na ně navázané služby zajišťuje divize Security.