Fujitsu

Fujitsu

Fujitsu nabízí kompletní produktové portfolio a s ním spojené služby od výběru notebooku až po komplexní podnikové řešení pro velké firmy.

Fujitsu Technology Solutions má bezkonkurenční znalosti a zkušenosti s nasazením výpočetních systémů v podnikové a státní sféře, včetně dodávek prvotřídních serverů na bázi platforem Intel a UNIX, mainframů či zařízení pro ukládání dat. Patří též mezi přední dodavatele profesionálních PC, notebooků a pracovních stanic pro firmy i domácnosti. Fujitsu nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb – od klientů až po řešení datových center, spravovanou infrastrukturu a infrastrukturu poskytovanou jako služba (IaaS). Tradice, evoluce a inovace – tato tři slova shrnují historii společnosti Fujitsu, která byla založena v roce 1935.

Produkty v portfoliu DNS

Z produktového portfolia zajišťujeme standardní servery PRIMERGY TX a RX, servery pro kritickou infrastrukturu PRIMEQUEST, SPARCové servery až po mainframe servery BS. Řešení pro ukládání dat Eternus s točivými disky až po all-flash pole, přes pásková řešení po softwarově definované pole. Integrované systémy PRIMEFLEX for (VMware, Storage Spaces, OpenStack, SAP HANA, atd.). Klientská výpočetní zařízení od tabletů, ultrabooky LifeBook, počítačů ESPRIMO, tenké klienty až po počítače CELSIUS pro virtuální realitu a certifikované grafické stanice. Do portfolia dále patří velké množství periferijních zařízení od monitoru, speciálních scanerů, biometrické čtečky krevního řečiště PalmSecure až po IoT řešení, řešení pro chytrá města SPATIOWL a mnoho dalších specializovaných řešení pro konkrétní průmysl. 

Kontakt

JIŘÍ BENDA

Account Manager, jbenda@dns.cz, +420 602 287 917