Check Point

Check Point

Check Point Software Technologies je dlouhodobě celosvětovým lídrem v oblasti enterprise security zaměřeným na komplexní zabezpečení sítí zákazníků. Je špičkou v oblasti IPS, Application Control, URL Filtering a Zero-Day ochrany.

Řešení Check Point chrání zákazníky před kybernetickými útoky 5. generace díky špičkové míře zachycení malwaru, ransomwaru a pokročilých cílených hrozeb. Check Point nabízí víceúrovňovou architekturu zabezpečení, „Infinity Total Protection s pokročilou prevencí hrozeb Gen V“. Tato kombinovaná produktová architektura chrání podnikový cloud, síť a mobilní zařízení. Check Point poskytuje nejkomplexnější a nejintuitivnější jednobodový systém řízení a kontroly bezpečnosti.

Služby:

Zabezpečení cloudu Check Point CloudGuard

Jednotné nativní cloudové zabezpečení pro všechny vaše prostředky a pracovní zátěže, automatizace a správa zabezpečení a předcházení hrozbám v celém multicloudovém prostředí

Klíčové produkty:

 • CloudGuard Private Cloud
 • CloudGuard Public Cloud
 • AppSec
   

Zabezpečení uživatelů a přístupů Check Point Harmony

První jednotné bezpečnostní řešení pro uživatelská zařízení a přístupy, chrání zařízení a internetová připojení před nejsofistikovanějšími útoky a zároveň zajišťuje přístup k firemním aplikacím na principu nulové důvěry.

Klíčové produkty:

 • Email & Collaboration
 • Harmony Endpoint
   

Zabezpečení sítě Check Point Quantum

ultraškálovatelná ochrana proti kybernetickým útokům 5. generace na vaši síť, cloud, datové centrum, IoT a vzdálené uživatele, řešení Check Point Quantum Next Generation Firewall Security Gateways™ kombinuje prevenci hrozeb SandBlast, hyperškálovanou síť, jednotnou platformu pro správu, VPN pro vzdálený přístup a zabezpečení IoT, aby vás ochránilo před nejsofistikovanějšími kybernetickými útoky

Klíčové produkty:

 • Quantum Security Gateway
 • Quantum Spark
 • Quantum Smart-1
   

Řízení a bezpečnostní operace Check Point Horizon

XDR, MDR a řešení pro správu událostí pro kompletní pokrytí sítí, koncových bodů, cloudu, e-mailu a internetu věcí z jednoho prostoru, prevence proti pokročilým hrozbám napříč všemi vektory s menším počtem zdrojů využitím výkonu ThreatCloud a AI
 

Stabilní architektura Check Point Infinity-Vision

Zlatý standard kybernetické bezpečnosti s jednotnou správou zabezpečení pomocí jednotných zásad z jednoho panelu napříč sítěmi, cloudem, mobilními zařízeními, koncovými body a zařízeními IoT, rychlejší odhalování útoků a jejich eliminace 99,9% přesností pomocí stejných nástrojů SOC.


Produkty:

Quantum Security Gateway

Tato bezpečnostní brána poskytuje vynikající zabezpečení nad rámec jekéhokoliv firewallu nové generace (NGFW). Nástroje nejlépe navržené pro ochranu SandBlast Zero Day jsou nejlepší v prevenci páté generace kybernetických útoků s více než 60 inovativními bezpečnostními službami. Nová řada Quantum Security Gateway™ s 15 modely, založená na architektuře Infinity Architecture, poskytuje výkon prevence hrozeb až 1,5 Tb/s a lze ji škálovat podle potřeby.

Quantum Spark

Firewall nové generace Quantum Spark 1500 pro pro malé a střední podniky má nejlepší zabezpečení v oboru, které používají největší světové společnosti. Profitujte z přeplňované řady bezpečnostních bran s 30% zvýšením výkonu firewallu, 5G Cellular, Wi-Fi 6, SD-WAN a mnoha dalších. Quantum Spark poskytuje ochranu podnikům s až 1 000 zaměstnanci a lze je snadno spravovat pomocí uživatelsky přívětivého sjednoceného řídicího panelu.

Quantum Smart-1

Škálovatelná zařízení Quantum Smart-1 konsolidují správu zabezpečení do přístroje typu vše v jednom. Umožňují plnou viditelnost hrozeb a větší odolnost systému, zvládají jakýkoli růst sítě a širokou kapacitu protokolů v celé vaší infrastruktuře.

CloudGuard Network

Software CloudGuard Cloud Network Security je součást platformy CloudGuard Cloud Native Security a poskytuje pokročilou prevenci hrozeb a automatizované zabezpečení cloudové sítě prostřednictvím virtuální bezpečnostní brány s jednotnou správou zabezpečení napříč všemi vašimi multicloudovými a místními prostředími.

CloudGuard Private Cloud

Virtualizace datových center zvyšuje riziko laterálního šíření hrozeb. Check Point CloudGuard poskytuje dynamické zabezpečení privátního cloudu v rámci virtuálních datových center, aby se zabránilo laterálnímu šíření hrozeb a zároveň konsoliduje viditelnost a správu napříč fyzickými a virtuálními sítěmi.

CloudGuard Public Cloud

Přijetí veřejné cloudové infrastruktury znamená, že mezi vám a vaším poskytovatelem cloudu je sdílené zabezpečení. CloudGuard Cloud Network Security, součást platformy CloudGuard Cloud Native Security, poskytuje automatizované a elastické zabezpečení veřejných cloudových sítí, které chrání majetek a data a zároveň zůstává v souladu s dynamickými potřebami prostředí veřejného cloudu.

AppSec

Automatizujte zabezpečení aplikací a ochranu API pomocí AppSec s kontextovou umělou inteligencí.
Zastavte útoky na své webové aplikace pomocí plně automatizovaného cloudového řešení.

Email & Collaboration

Kompletní ochrana pro Microsoft 365, Google Workspace a všechny vaše aplikace pro spolupráci a sdílení souborů. Blokuje pokročilé phishingové, malwarové a ransomwarové útoky před doručením pošty. Chrání citlivá obchodní data (DLP) před opuštěním organizace. Zabraňuje převzetí účtu a udržuje data vašich uživatelů v bezpečí. Zabezpečuje všechny tpy obchodní komunikace, včetně Slack a Teams. První řešení pro implementaci API, strojového učení a AI pro zabezpečení e-mailů.

Harmony Endpoint

Komplexní ochrana koncových bodů na nejvyšší úrovni zabezpečení, která je zásadní pro ochranu dat.

 

Školení a certifikace

Využijte naše expertní školení, ať už plánujete certifikaci nebo chcete zvýšit úroveň svých vědomostí