Entrust

Entrust

Entrust pokrývá prostor od fyzických platebních karet, pasů a ID karet až po oblast autentizace, certifikátů a zabezpečené komunikace. Kryptografická řešení zajišťují nové technologie cloud, IoT, blockchain, digitální platby.

Entrust udržuje svět v bezpečném pohybu tím, že umožňuje důvěryhodné identity, platby a ochranu dat po celém světě. Lidé dnes více než kdy jindy požadují bezproblémové a bezpečné prostředí, ať už překračují hranice, nakupují nebo přistupují k podnikovým sítím. Díky naší nepřekonatelné šíři řešení pro digitální zabezpečení a vydávání pověření není divu, že nám věří nejdůvěryhodnější organizace na světě.

Řešení pokrývá prostor od fyzických platebních karet, pasů a ID karet až po oblast autentizace, certifikátů a zabezpečené komunikace. Společnost Entrust (nCipher Security) zabezpečuje klientským organizacím důvěryhodnost, integritu a kontrolu nad jejich důležitými podnikovými informacemi a aplikacemi. 

Kryptografická řešení zajišťují nové technologie (cloud, IoT, blockchain, digitální platby) a pomáhají plnit nové mandáty pro dodržování předpisů. Pomocí stejné osvědčené technologie chrání Kryptografická řešení citlivá data, síťovou komunikace a podnikovou infrastrukturu před hrozbami kybernetických útoků. Společnost DNS a.s. je jediným platným distributorem technologií Entrust (nCipher Security) v České republice. 

 

Kontakt

VOJTĚCH KRAK

Key Account Manager, vkrak@dns.cz; +420 724 345 532

DANIEL KOSŇANSKÝ

Account Manager, dkosnansky@dns.cz; +420 724 222 171

 

Produkty Entrust (nCipher Security) a na ně navázané služby zajišťuje divize Security. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.