Fortinet

Fortinet

Fortinet poskytuje zabezpečení sítě a obsahu, produkty na vytvoření kooperativní Security Fabric a kombinuje bezpečnostní procesory, intuitivní operační systém a aplikované ochrany před kybernetickými hrozbami. Řešení poskytují osvědčenou bezpečnost, výjimečný výkon, lepší viditelnost a kontrolu - a zároveň usnadní správu.

Fortinet je již více než 20 let hnací silou ve vývoji kybernetické bezpečnosti. Nabízí bezpečnostní řešení, která patří k nejrozšířenějším, nejvíce patentovaným a nejověřenějším v oboru.

Služby:

Bezpečnostní služby FortiGuard

Sada bezpečnostních funkcí s umělou inteligencí vyvíjenou v laboratořích FortiGuard, které nepřetržitě vyhodnocují rizika a proaktivně upravují Fabric tak, aby čelila známým i neznámým hrozbám v reálném čase.

Bezpečnostní operační středisko SOC

Fabric Management Center – SOC umožňuje pokročilou detekci hrozeb, schopnosti odezvy, centralizované monitorování zabezpečení a optimalizaci, které lze snadno přidat do celého Fortinet Security Fabric, dokážete tak udržet krok s počtem, propracovaností a rychlostí dnešních kybernetických hrozeb

Klíčové produkty:

 • FortiAnalyzer
 • FortiSandbox
 • FortiEDR

 

Síťové operační centrum NOC

Fabric Management Center - NOC pomáhá přetíženým síťovým operacím zjednodušit síťové operace pomocí automatizace, snížením lidských chyb a chybné konfigurace, získáte tak lepší přehled o celkovém zabezpečení sítě.

Klíčové produkty:

 • FortiManager

 

Otevřený ekosystém

Umožňuje rozšíření fabricu prostřednictvím bezproblémové integrace s řadou řešení Fabric-Ready Partner, obsahuje zabudovaný flexibilite, minimalizuje mezery v architektuře zabezpečení a zároveň maximalizuje návratnost investic (ROI), správa pomocí jediné konzole.

Přístup nulové důvěry

Uživatelé a zařízení jsou koncovými body organizace a potřebují ochranu před útoky i bezpečný přístup ke zdrojům. Ochrana uživatelů i jejich zařízení (notebooky a mobilní telefony, IP kamery, tiskárny apod.) je poskytována  na základě signatur i chování a má schopnost napravit následky útoku. Naše řešení poskytují kontrolu nulové důvěry (Zero Trust) pro identifikaci uživatelů, jejich autentizaci a následné udělování přístupu k sítím a aplikacím.

Klíčové produkty:

 • FortiClient & FortiEMS
 • FortiAuthenticator
 • FortiNAC

 

Zabezpečení sítě

Zabezpečení nových síťových okrajů včetně LAN, WAN, 5G a cloudu, ochrana všech hran úzkou integrací síťové infrastruktury s pokročilým zabezpečením.

Klíčové produkty:

 • FortiGate
 • FortiSwitch
 • FortiAP
 • FortiProxy

 

Adaptivní cloudové zabezpečení

Řešení Fortinet Cloud Security Solutions umožňuje nezbytnou viditelnost a kontrolu napříč cloudovými infrastrukturami, bezpečné aplikace a konektivitu v datovém centru a napříč cloudovými zdroji a zároveň maximalizuje výhody cloud computingu.

Klíčové produkty:

 • FortiMail
 • FortiWeb

 

Produkty:

FortiGate

Fortinet je průkopníkem bezpečných sítí a poskytuje bezchybnou konvergenci, kterou lze škálovat na jakékoli místo: vzdálenou kancelář, pobočku, kampus, datové centrum a cloud. FortiGate je srdcem FortiOS Everywhere, poskytuje hlubokou viditelnost a zabezpečení v různých formách, včetně kontejnerových firewallů, virtuálních firewallů a zařízení.

FortiAnalyzer

Integrovaná architektura zabezpečení s analytickými a automatizačními schopnostmi řeší a výrazně zlepšuje viditelnost a automatizaci. Jako součást Fortinet Security Fabric poskytuje FortiAnalyzer analýzu a automatizaci bezpečnostní struktury, která poskytuje lepší detekci a reakci na kybernetická rizika.

FortiSwitch

FortiSwitch nabízí široké portfolio bezpečných, jednoduchých a škálovatelných ethernetových přepínačů ideálních pro Secure SD-Branch a aplikace od stolních počítačů po datová centra.

FortiAP

Svou bezdrátovou síť a zabezpečení můžete snadno spravovat pomocí jediné konzoly, abyste minimalizovali dobu administrace.

FortiClient & FortiEMS

FortiClient je agent, který poskytuje ochranu, shodu a bezpečný přístup v jediném modulárním odlehčeném klientovi. Fabric Agent je software, který běží na koncovém bodu, jako je notebook nebo mobilní zařízení, který komunikuje s Fortinet Security Fabric a poskytuje tomuto zařízení informace, viditelnost a ovládání. Umožňuje také bezpečné vzdálené připojení k Security Fabric.

FortiManager

Umožňuje centralizovanou správu s konfigurací sítě řízenou automatizací, viditelností a správou bezpečnostních politik.

FortiMail

E-mail je klíčovým nástrojem pro každodenní obchodní komunikaci a produktivitu. S nejlepším výkonem ve své třídě ověřeným nezávislými testovacími firmami poskytuje řešení FortiMail pokročilou vícevrstvou ochranu proti celému spektru e-mailových hrozeb. FortiMail, využívající informace o hrozbách FortiGuard Labs a integrovaný do Fortinet Security Fabric, pomáhá vaší organizaci předcházet, odhalovat a reagovat na e-mailové hrozby, včetně spamu, phishingu, malwaru, zero-day hrozeb, předstírání identity a Business Email Compromise (BEC) útoky.

FortiAuthenticator

Služby, které jsou klíčové pro vytváření efektivní bezpečnostní politiky. Přístup k citlivým sítím a datům má pouze správná osoba ve správný čas.

FortiProxy

Zabezpečená webová brána Fortinet, FortiProxy řeší bezpečnostní hrozby pomocí jednotného produktu na ochranu před webovými útoky pomocí filtrování URL, pokročilé obrany proti hrozbám a ochrany proti malwaru. Chraňte koncové uživatele před internetovými hrozbami a prosazujte dodržování zásad.

FortiNAC

FortiNAC je řešení pro řízení síťového přístupu společnosti Fortinet, které vylepšuje Fortinet Security Fabric o viditelnost, kontrolu a automatizovanou odezvu pro vše, co se připojuje k síti. FortiNAC poskytuje ochranu před hrozbami internetu věcí, rozšiřuje kontrolu na zařízení třetích stran a organizuje automatickou reakci na širokou škálu síťových událostí.​

FortiSandbox

Vysoce výkonné bezpečnostní řešení využívá k identifikaci technologii strojového učení a izoluje pokročilé hrozby v reálném čase. Kontroluje síťový provoz, soubory a adresy URL, včetně zero-day hrozeb a využívá sandboxing technologie k bezpečné analýze podezřelých souborů.

FortiWeb

Firewall webových aplikací FortiWeb (WAF) chrání kritické webové aplikace před útoky, které se zaměřují na známá i neznámá zranitelná místa. Pokročilé funkce založené na ML zlepšují zabezpečení a snižují administrativní režii. Mezi schopnosti patří detekce anomálií, zjišťování a ochrana API, zmírňování dopadů a pokročilá analýza hrozeb (včetně těch nejkritičtějších) ve všech chráněných aplikacích.

FortiEDR

FortiEDR poskytuje inovativní zabezpečení koncových bodů s viditelností, analýzou, ochranou a nápravou v reálném čase. Proaktivně zmenšuje plochu útoku, zabraňuje infekci malwaru, detekuje a zneškodňuje potenciální hrozby v reálném čase a automatizuje postupy odezvy a nápravy pomocí přizpůsobitelných příruček.

 
Školení a certifikace:

Jsme autorizovaným tréninkovým střediskem Fortinet.

DNS poskytuje komplexní školení kybernetické bezpečnosti s využitím plánů vyvinutých pro certifikační program Fortinet NSE.

Autorizovaná školicí střediska Fortinet (ATC) patří do sítě akreditovaných školicích organizací ve 148 zemích či teritoriích po celém světě, která vzdělávají ve 26 různých jazycích.

Fortinet Training Institute rozvíjí odborníky v oblasti kybernetické bezpečnosti prostřednictvím svých školicích a certifikačních programů pro zákazníky, partnery a zaměstnance po celém světě. S podporou sítě autorizovaných partnerů vydal institut k červnu 2022 více než 900 000 certifikací.

Fortinet spolupracuje s globálními lídry, jakým je například Světové ekonomické fórum, v rámci úsilí o změnu v nejnaléhavějších otázkách kybernetické bezpečnosti. Rozšiřuje záběr na průmyslová odvětví, akademickou sféru, státní správu a neziskové organizace ve snaze oslovit co nejvíce lidí a pomoci překonat mezeru v dovednostech v této oblasti.

Kurzy jsou poskytovány v prezenčních i on-line formátech ve stejné kvalitě jako přímo od výrobce.