Vertiv

Vertiv

Vertiv řeší nejdůležitější výzvy, kterým čelí dnešní datová centra, komunikační sítě a komerční a průmyslové objekty, pomocí portfolia produktů a služeb v oblasti napájení, chlazení a IT infrastruktury, které sahají od cloudu až po okraj sítě (edge).

Společnost Vertiv řeší nejdůležitější výzvy, kterým čelí dnešní datová centra, komunikační sítě a komerční a průmyslové objekty, pomocí portfolia produktů a služeb v oblasti napájení, chlazení a IT infrastruktury, které sahají od cloudu až po okraj sítě (edge).

 

Vertiv je tak předním poskytovatelem kompletně integrované „non-ICT infrastruktury“ pro datová centra, serverovny a Edge computing.

Předchůdce společnosti Vertiv společnost Capitol Refrigeration Industries vznikla již v roce 1946 a od roku 1965 vyráběla jako první celosvětově klimatizačních zařízení pro počítačové místnosti (CRAC).

 

V roce 2016 společnost zahajuje činnost jako samostatná firma pod značkou Vertiv a v roce 2020 vstupuje na newyorskou burzu (NYSE: VRT).

 

Vertiv vyrábí zařízení pod značkami, jimž můžete důvěřovat:

Alber™ - monitorování baterií
Avocent® - správa IT
Chloride® - průmyslové napájení
Cybex™ - IT Management
Energy Labs - komerční a průmyslové chlazení
Geist™ - rackové PDU
Knürr® - IT stojany/racky
Liebert® - napájení, chlazení a monitorování IT infrastruktury
NetSure™ - přístupová infrastruktura (access, edge, core), stejnosměrné napájecí systémy

 

Společnost Vertiv má sídlo v Columbusu ve státě Ohio v USA a celosvětově zaměstnává přibližně 21 000 lidí ve více než 130 zemích.

Jedno z 19 výrobních center je i v České republice.

 

Vertiv Czech Republic s.r.o. působí více než 20 let v obci Nišovice u Volyně v Jihočeském kraji. Vyvíjí, vyrábí a dodává infrastrukturu datových a výpočetních center, IT stojany, řízené rozvody elektrické energie (tzv. PDU) a další. V současné době se v Nišovicích řeší výrazné rozšíření výrobní kapacity. Obchodní zastoupení Vertiv Czech Republic s.r.o. sídlí v Praze. Další skladové a výrobní prostory pro střední a východní Evropu má Vertiv na Slovensku, což výrazně zvyšuje rychlost dodávek a dostupnost v České republice.

 

Kontakt

JIŘÍ BENDA

Account Manager, jbenda@dns.cz, +420 602 287 917

DALIBOR ELIÁŠ

Product Manager, delias@dns.cz, +420 725 765 891