Veritas Technologies

Domů >> Výrobci >> Veritas Technologies

Veritas Technologies je americká softwarová společnost se sídlem v Santa Claře v Kalifornii. Veritas se specializuje od svého vzniku na software pro správu úložiště, pro zálohování dat a umožňuje firmám všech velikostí objevovat pravdu v informacích – jejich nejdůležitějším aktivu.

 

Díky platformě Veritas mohou zákazníci urychlit svou digitální transformaci a řešit naléhavé IT a obchodní výzvy, včetně správy dat ve více cloudech, ochrany dat, optimalizace úložiště, připravenosti na dodržování předpisů a přenositelnosti pracovního vytížení - bez blokování dodavatelů cloudu. 

 

Veritas nabízí špičková řešení, která pokrývají všechny platformy se zálohováním a obnovou, kontinuitou provozu, softwarově definovaným úložištěm a správou informací.

 

Produkty v portfoliu DNS

DNS jako distributor s přidanou hodnotou technologií od Veritasu doplňuje nabídku zálohovacích řešení, a je tak schopna nabídnout řešení pro všechny segmenty trhu, všechny velikosti zákazníků i jejich finanční možnosti. 

 

Z řady produktů od Veritas nabízíme Backup Exec.

 

Kontakt 

MICHAL SCHILLER

Partner Account Manager, mschiller@dns.cz, +420 703 433 952

 

Produkty Veritas a na ně navázané služby zajišťuje divize Strategického rozvoje. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.