Sefira

Domů >> Výrobci >> Sefira

 

Společnost SEFIRA je dodavatelem IT řešení a služeb specializujících se na ověřování a dlouhodobé uchovávání elektronických dokumentů. V IT bezpečnosti nabízí konzultace a řešení v oblastech elektronické identity, PKI a identity managementu. Pro segment energetiky nabízí řešení pro podporu obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a pro podporu smart metering řešení. SEFIRA poskytuje komplexní služby od vytvoření IT strategie, přes návrh architektury informačních systémů, zakázkový vývoj software až po procesní, datovou a systémovou integraci.

 

SEFIRA je autorem a dodavatelem moderních řešení pro práci s elektronickými dokumenty a podporu bezpapírových procesů. Zaměřujeme se na tvorbu paperless řešení pro evropský trh založený na digitální důvěře, která vychází z technických standardů a legislativních norem platných v celé Evropské unii. 

 

Produkty v portfoliu DNS

OBELISK FOR A PAPERLESS FUTURE
OBELISK SIGNER
OBELISK VALIDATOR
OBELISK CERTIFICATE VALIDATION
OBELISK TRUSTED ARCHIVE
OBELISK DIGITÁLNÍ SPISOVNA
OBELISK DOCUMENT MANAGER
OBELISK INTEGRATION PLATFORM

 

Kontakt

Miroslav Němeček

Account Manager, mnemecek@dns.cz, +420 603 459 57

 

Produkty SEFIRA a na ně navázané služby zajišťuje divize Software & Solution. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.