Radware

Domů >> Výrobci >> Radware

 

Společnost Radware je předním světovým dodavatelem integrovaných řešení pro poskytování a zabezpečení aplikací, řízení šířky pásma a zátěže.
Produkty Radware zaručují maximální dostupnost, výkon a kompletní bezpečnost kritických aplikací. Řešení od společnosti Radware podporují růst produktivity, zvýšení ziskovosti a snížení nákladů na infrastrukturu a její provoz.  Produkty Radware poskytují ochranu před útoky v reálném čase. Chrání aplikační infrastrukturu proti výpadkům sítě a pádům aplikací, zneužitím zranitelnosti aplikací, šíření malwaru, krádežím informací a dalším útokům přicházejícími po síti. Taktéž v sobě spojují funkce IPS, behaviorální analýzy, ochrany proti DoS a DDoS útokům a ochrany založené na reputačních službách.

 

Produkty v portfoliu DNS

Z portfolia výrobce u nás naleznete např. produkty APSolute Vision pro monitoring dat, bránu webových služeb AppXML, hardwarový firewall pro webové aplikace AppWall a další.

 

Kontakt

PETR STOKLASA

Business Development Manager, pstoklasa@dns.cz, +420 602 879 958

 

Produkty Radware a na ně navázané služby zajišťuje divize Security. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.

 

Odkaz

www.radware.com