Panda Security

Domů >> Výrobci >> Panda Security

Panda Security je mezinárodní španělská společnost zabývající se pokročilým zabezpečením koncových stanic proti kybernetickým hrozbám. Zároveň společnost vytváří řešení pro správu zabezpečení a monitorovací nástroje, které pokrývají velkou část požadavků v rámci GDPR. 

Hlavním cílem Panda Security je 100% ochrana proti zero-day útokům na koncové body (notebooky, servery). Využívají proto technologie whitelisting, která umožňuje fungování pouze ověřeným a povoleným procesům a aplikacím. Jelikož je tato technologie velmi náročná na manuální ověřování potenciálně nebezpečných vstupů, společnost vyvinula umělou inteligenci (běžící v cloudu), která vstupy automaticky vyhodnocuje. Dochází tak k ideální kombinaci bezpečnosti a nákladů na zdroje.

 

Produkty v portfoliu DNS

Z řad produktů Panda Security nabízíme např. Adaptive Defense 360 a Advanced Reporting Tool pro 100% visibilitu do koncových stanic.

 

Kontakt

Stanislav Erben

Product Manager, serben@dns.cz, +420 724 222 162

 

Produkty Panda Security a na ně navázané služby zajišťuje divize Security. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.

 

Odkaz

www.pandasecurity.com