Novicom

Domů >> Výrobci >> Novicom

 

Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké zákazníky, vyžadující vysokou míru bezpečnosti a provozní spolehlivosti svých sítí. Kromě České republiky se prosazuje se svými řešeními i v zahraničí.

 

Klíčovými produkty Novicomu jsou AddNet a BVS. 

 

AddNet je unikátní DDI/NAC nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích. AddNet plně podporuje přicházející trend outsourcovaného bezpečnostního dohledu, tzv. externího SOCu (Security Operations Centra). Operátoři SOCu tak díky AddNetu mohou za společnost bojovat s hackery 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 
https://www.novicom.cz/addnet

 

Efektivní činnost SOCu je podporována dalším produktem Novicomu – BVS (Business Visibility Suite), což je nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací IP zařízení a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou. BVS usnadňuje připojení (onboarding) společnosti ke službě SOCu. Zajišťuje průběžné předávání potřebných informací o stavu síťových zařízení v síti společnosti a především dokáže operátorům SOCu poskytnout informaci o možných důsledcích útoků nebo co se stane s provozem společnosti po odpojení konkrétních zařízení.
https://www.novicom.cz/bvs

 

Novicom působí aktivně nejenom v rámci prodeje svých řešení, ale rovněž v rámci prostředí IT společností a komunity. Mezi nejvýznamnější považuje svojí účast v Network Security Monitoring Clusteru (NSMC). Toto sdružení dává dohromady společnosti v oblasti tvorby nástrojů pro správu sítě, síťový monitoring a kybernetickou bezpečnost. Výsledkem této velké koncentrace předních odborníků je vznik uceleného konceptu Aktivní bezpečnost sítě.  

 

NOVICOM – NETWORK MANAGEMENT HAS NEVER BEEN EASIER

 

Kontakt

Produkty NOVICOM a na ně navázané služby zajišťuje divize Security.

V případě zájmu nás kontaktujte Divize Security DNS a.s.

 

Odkazy

http://www.novicom.cz