nCipher Security

Domů >> Výrobci >> nCipher Security

nCipher Security je společnost, která vznikla na přelomu let 2018 a 2019 vyčleněním ze společnosti Thales eSecurity z důvodů akvizice společnosti Gemalto (SafeNet) a jejích produktů (včetně konkurenčního) do portfolia Thales eSecurity. nCipher Security dočasně operovala od ledna 2019 coby samostatná obchodní jednotka v rámci Thales eSecurity. Nyní již spadá nCipher Security pod spolešnost Entrust Datacard, která již finálně potvrdila její akvizici.

 

Díky mnohaleté spolupráci Thales/nCipher s Entrust Datacard existuje vzájemně propojené technologické řešení spoléhající se na nCipher nShield HSM moduly, které tvoří základ důvěry pro klíčové aplikace klientů nejen v rámci GDPR.

 

Řešení pokrývá prostor od fyzických platebních karet, pasů a ID karet až po oblast autentizace, certifikátů a zabezpečené komunikace. V kombinaci s Entrust Datacard bude nCipher pružnější v inovacích pro zákazníky (mobilita, Cloudové řešení, IoT), kteří potřebují zajistit svůj business a přitom současně chránit svá data a zabezpečit se před neustále sílícími kybernetickými útoky a hrozbami. nCipher Security zabezpečuje klientským organizacím důvěryhodnost, integritu a kontrolu nad jejich důležitými podnikovými informacemi a aplikacemi. 
Kryptografická řešení zajišťují nové technologie (cloud, IoT, blockchain, digitální platby) a pomáhají plnit nové mandáty pro dodržování předpisů. Pomocí stejné osvědčené technologie chrání Kryptografická řešení citlivá data, síťovou komunikace a podnikovou infrastrukturu před hrozbami kybernetických útoků. Společnost DNS je jediným platným distributorem technologií nCipher Security v České republice. 
 

Kontakt

Vojtěch Krak

Product Manager, vkrak@dns.cz; +420 724 345 532

DANIEL KOSŇANSKÝ

Product Manager, dkosnansky@dns.cz; +420 724 222 171

 

Produkty nCipher Security a na ně navázané služby zajišťuje divize Security. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.

 

Odkazy

www.ncipher.com