Lenovo

Domů >> Výrobci >> Lenovo

Lenovo Group Ltd je nadnárodní společnost, která se řadí mezi největší a nejvýznamnější světové výrobce výpočetní techniky. V roce 2005 Lenovo koupilo PC divizi společnosti IBM, na kterou navázalo o 10 let později nákupem IBM System x divize.

 

Produkty v portfoliu DNS

Právě produkty současné DCG (Data Center Group) tvoří jádro distribuce DNS. Z širokého portfolia produktů společnosti Lenovo poskytujeme poradenství a prodej serverů na platformě x86 (rack, tower, Flex Systems, Mission-critical, HPC řešení), networking (rack i Flex) a storage.

 

SERVERY OPTIMALIZOVANÉ PRO UMÍSTĚNÍ DO RACKU

Servery s procesory Intel Xeon a výškou 1U,  2U či 4U poskytují vysoký výkon a jsou snadno spravovatelné i rozšiřitelné. Jejich typickým nasazením jsou webové služby, elektronické obchodování, distribuované databáze, virtualizace, souborové služby i podnikové aplikace.

SERVERY V PROVEDENÍ TOWER

Servery ve formátu tower jsou ideální pro menší a střední podniky či jako servery dedikované na konkrétní aplikaci. Svoji cenovou politikou jsou schopny zaujmout širokou škálu zákazníků z různých segmentů trhu. Typickým účelem je provoz webových služeb, mailserverů, ERP, CRM a dalších podnikových aplikací.

ENTERPRISE SERVERY

Víceprocesorové servery s velikostí 2U a 4U jsou vhodné pro středně velké databáze a obchodní aplikace, virtualizaci i webové služby. Základem serverů jsou vícejádrové procesory Intel Xeon.

MODULÁRNÍ SERVERY FLEX SYSTEM A BLADECENTER

Integrované systémy Flex a řešení BladeCenter jsou navržena s důrazem na flexibilní nasazení a podporu klíčových podnikových aplikací. Inovativní modulární návrh systému nabízí spolehlivost, flexibilitu, vysoký výkon a schopnost podporovat infrastrukturu moderních síťových aplikací, integrujících hlas, data a další nejnovější multimediální technologie.

 

Kontakt

Aleš Komárek

Product Manager, akomarek@dns.cz, +420 737 264 214

 

Produkty Lenovo a na ně navázané služby zajišťuje divize Strategického rozvoje. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.