Dell EMC VxRail

Domů >> Dell EMC VxRail

Aby mohla Vaše společnost běžet na plné obrátky, potřebuje kvalitní zázemí. Dříve stačilo postavit v kanceláři server, ale v digitální éře se společně s rapidním vývojem technologií násobně zvyšují nároky na infrastrukturu. To sebou nese řadu komplikací. Musíme odhadovat růst infrastruktury na několik let dopředu, neustále obnovovat zastaralou technologii, a udržovat vše v běhu. Přitom bychom se nejraději soustředili na rozvoj a inovace.

Proto vytvořil Dell Technologies ve spolupráci s VMware VxRail appliance – plně automatizované, hyperkonvergované datové centrum. Základ on-premise cloudu, který je bezpečně u Vás, ale zároveň je maximálně flexibilní. Díky automatickým upgradovacím balíčkům je infrastruktura stále aktuální a plně funkční. S VxRail se staráte jen o to důležité – o služby pro Váš byznys, které jsou vždy dostupné.

Správa VxRail je navíc snadná díky integraci do jediné konzole vCenter. Už nikdy nebudete migrovat. Infrastrukturu jednoduše rozšíříte o nejnovější technologii, která se automaticky propojí se stávajícím řešením. Díky VMware do VxRail neustále přibývají nové funkcionality, které umožňují nasazení a využítí nejnovějších IT trendů. 
Řešení splňuje ty nejpřísnější nároky na bezpečnost a spolehlivost. Jedná se o řešení pro datová centra s ochranou proti selhání hardware, ale i proti výpadku celé lokality, kdykoliv připravené na Disaster Recovery.

VxRail umí být velký, ale i malý. Díky prověřeným a širokým možnostem škálovatelnosti přináší Enterprise řešení do malých a středních firem. I díky automatizaci implementačních kroků se VxRail datové centrum pyšní nejrychlejším nasazením na trhu – již od 3 dnů. 

V DNS a.s. Vás rádi s řešením blíže seznámíme, provedeme analýzu, připravíme návrh i implementaci řešení s profesionální podporou přímo od výrobce Dell Technologies.

Jste připraveni na budoucnost? VxRail – strategické a nadčasové řešení datového centra.

 

Klíčové vlastnosti:

 •     Kompletní řešení včetně vSAN storage se ovládá jednoduše přímo z vCenter. 
 •     Každá aplikace (VM) může mít přesně nastavený výkon a požadovanou úroveň ochrany dat.
 •     Redukce dat pomocí deduplikace a komprese a certifikovaná enkrypce FIPS 140-2.*
 •     Ochrana dat je možná na úrovni lokálního clusteru, mezi více lokalitami.*
 •     Možnost návratu VM do historického bodu v čase pomocí žurnálu Dell EMC Recover Point.
 •     Akcelerace zápisů i čtení pomocí SSD, NVMe i nových persistentních pamětí.
 •     Možnosti růstu přidáváním disků, paměti nebo dalších serverů.
 •     Možnost připojení serverů i mimo ESXi cluster pomocí iSCSI protokolu.
 •     Nemusíte nic složitě konfigurovat a testovat, vše je kompletně integrované a vyladěné již z výroby.
 •     Široký výběr odladěných konfigurací: Optimální výkon, kapacita i síťová konektivita pro každého.
 •     Hardware je založený na kvalitních komponentách a serverech Dell EMC PowerEdge.
 •     Profesionální automatizovaný support serverů, storage i hypervizoru na jednom místě.
 •     Možnost rozšíření řešení o virtualizaci sítí a cloud automatizaci (VMware NSX a vRealize).*

 

Díky tomu, že jde o softwarově definované řešení, přinese každá nová verze spoustu vylepšení a adaptací na nové HW technologie. Vy tak nemusíte čekat spoustu let na složitou migraci diskového uložiště na novou generaci. V aktuální verzi vSAN je již také například integrace zálohování a souborové služby, které z vSAN udělají i sdílené souborové uložiště. Vše dostupné pouhou aktualizací SW na novou verzi.
 
*některé vlastnosti vyžadují příslušnou licenci

 

DNS a.s. má jasno v tom kdo je lídrem mezi HCI řešeními, jaké poskytuje výhody a proč by měli společnosti všech velikostí usilovat o nasazení a provoz Hyper-konvergovaného řešení, kterým je Dell EMC VxRail.

V případě zájmu o přípravu VxRail řešení nebo vyzkoušení VxRail datového centra, se můžete obrátit na tým divize Dell Technologies společnosti DNS a.s. 

 

 

Přečte si také:

Dell Technologies HCI VxRail demo

DNS PreSale tým má novou „hračku“ – All Flash VxRail (4 nody)

Dell EMC VxRail s AMD EPYC2 !

Nový AMD node ve VxRail