Dell Technologies Competitive Swap program

Domů >> Dell Technologies Competitive Swap program

Vážení partneři, řešíte-li u svého koncového zákazníka dodávku diskového pole, nebo zálohovacího řešení, pak se od začátku neváhejte ptát, zda náhodou již nemají diskové pole o jakéhokoliv jiného výrobce. V případě, že odpověď bude kladná, pak pár jednoduchými úkony, můžete získat zpětné rabaty navíc. 

 

Pro Gold, Platinum a Titanium partnery je to až 8% z pořizovací ceny nového diskového pole. 

 

Pro Authorized je zpětný rabat ve výši až 6% z pořizovací ceny nového diskového pole. Tento program s názvem „Competitive swap“  již realizuje 3tím rokem, a funguje velmi dobře.

 

Ptáte se, co pro zařazení a úspěšnou realizaci tohoto programu musíte u své obchodní příležitosti udělat?
1)    Zjistit u koncového zákazníka, zda již nemá nějaké diskové pole jiného výrobce (servery se spoustou úložného prostoru se bohužel nepočítají)
2)    Při registraci projektu uvést, že se jedná o Competitive Displacement a určit výrobce „vyměňovaného pole“

 

3) Při objednání vyplnit a odeslat na Dell obchodníka, který tento případ s Vámi řeší (pokud nevíte kdo, pošlete na svého obchodníka v DNS) vyplněný a podepsaný formulář, na kterém potvrzujete, že zákazník vlastní diskové pole, určuje jeho výrobce, model a obsaženou diskovou kapacitu a dále také, kde je pole umístěno a svým podpisem stvrzujete, že toto pole bude postaveno mimo produkční prostředí (lze jej nadále provozovat pro testování, zálohování a tak dále).

4)    Na konci příslušného Dell Technologies kvartálu inkasujete příslušný zpětný rabat
Takto jednoduché to je! Takto snadno můžete získat více…

Jaká zařízení mohou být nahrazována?
Hardware: IBM; HPE; Huawei; Nutanix; NetApp; Pure; Rubrik; Cohesity; Quantum; Hitachi.
Software: IBM; HPE; Veeam; Commvault; Veritas.
+ další výjimky jsou možné vyžádat od regionálního týmu – my v DNS Vám s tím umíme pomoci.

Mohu aplikovat tento program na již schválenou registraci?
Ano, v DNS díky rozsáhlé komunikační kompetenci umíme nechat posoudit a případně schválit tento program, i na již schválenou registraci. A je jedno, jestli jste na tento program zapoměli, nebo že jste se o stávající storage jiného výrobce u koncového zákazníka dozvěděli později… Dokud není objednáno, pak je stále možné nechat tento program doschválit.

Jaká zařízení Dell Technologies mohou být takto bonifikována?
Jsou to zařízení zahrnutá v Dell partner Programu pod LOB Storage +, tedy konkrétně Storage, CI/HCI, and Data Protection.

Z jakého základu je počítána ona avizovaná částka?
Rabat je počítán pouze z Hardware and Software položek v rámci systému, tedy část služeb se do tohoto základu nepočítá. Jelikož máte cenu pouze vždy za celý systém, těžko se indikuje, kolik to nakonec po přepočtu bude. Neexistuje exaktní vzorec…

Lze tento program sloučit s jinými programy?
Tento program se vzájemně vylučuje pouze s programy Tech refresh – náhrada stávajícího pole, a New Business Incentive – do koncového zákazníka nebylo dodáno diskové pole Dell po dobu  let nazpět. Jinak procenta za Competitive swap můžete přidat k základnímu a růstovému rabatu. Jediné omezení tohoto rabatu je zastropování na částce $160 000 na zákazníka za kvartál.

Tedy neváhejte a vylepšete si profitabilitu svého podnikání prodejem STORAGE +  od Dell Technologies s DNS, nejlepším Value Add Distributorem na českém trhu!

 

V případě zájmu kontaktujte tým DNS Dell Technologies.