PowerEdge servery s 3. generací procesorů AMD EPYC

Domů >> PowerEdge servery s 3. generací procesorů AMD EPYC

Seznamte se s nejvýkonnějšími serverovými procesory na světě

Procesory řady AMD EPYC™ 7003 s technologií AMD 3D V-Cache™ poskytují 3X L3 cache2 – zrychlující simulace, zvyšující produktivitu inženýrství a urychlující vývoj produktů.

Optimalizovaný HPC výkon

Procesory AMD EPYC™ jsou navrženy tak, aby zvládaly velké vědecké a technické datové sady, jsou tedy ideální pro pracovní zátěž HPC, výpočetně náročné modely a pokročilé analytické technologie. AMD EPYC™ je používán některými z největších datových center a superpočítačů na světě. 

Špičkový výkon

AMD EPYC™ procesory přináší více jader, vysokou paměťovou propustnost a široké I/O, které dovoluje vyšší výkon pro tu nejnáročnější zátěž. S více než 170 světovými rekordy napříč několika platformami, má AMD řešení pro vaše firemní potřeby v privátních i veřejných cloudech.

Ekonomické aspekty

Kombinace architektury a hustoty jader x86 vytváří atraktivní poměr ceny a výkonu. Čímž pomáhá zákazníkům optimalizovat jejich infrastrukturu. Projděte si nástroj AMD Cloud Cost Advisor a zjistěte, jak by mohla vypadat odhadovaná úspora nákladů pro vaši firmu ve veřejném cloudu.

Zrychluje vaše simulace a návrhy

Vysoce výkonná výpočetní technika je srdcem návrhu a simulace produktů pro automobily, letectví, zdravotnictví, high-tech, spotřební zboží, energetiku, materiály a chemické zpracování. Komerční řešení HPC poháněná AMD vám pomohou urychlit simulace a zlepšit kvalitu designu.

Procesory AMD EPYC™ pro HCI

Procesory AMD EPYC™ jsou výkonné, energeticky efektivní a nabízejí robustní bezpečnostní funkce. Řešení HCI poháněná AMD EPYC™, která jsou k dispozici od hlavních partnerů OEM a ISV, dokáží:
•    Zrychlit zátěž virtualizovaných business aplikací díky špičkovému výkonu.
•    Optimalizovat investice do HCI konsolidací zátěží a licencování softwaru na menším počtu fyzických serverů.
•    Chránit data s AMD Infinity Guard, kompletní sadou pokročilých bezpečnostních funkcí včetně Secure Encrypted Virtualization (SEV).
•    Zvýšit energetickou účinnost plněním požadavků na výkon aplikací s menším počtem serverů než v některých případech konkurenčních řešení.
AMD spolupracuje s předními HCI softwarovými společnostmi na vývoji platforem certifikovaných ISV, které pomáhají zákazníkům zjednodušit správu datových center.
Řešení HCI založená na procesoru AMD EPYC™ přináší světový rekord ve výkonu v měření VMmark® 3.1 vSAN™.

Energetická účinnost

Procesory EPYC pohánějí energeticky nejúčinnější servery x86, poskytují výjimečný výkon a snižují náklady na energii. Procesory EPYC pomáhají minimalizovat dopady provozu datových center na životní prostředí a zároveň prosazují cíle vaší společnosti v oblasti udržitelnosti.
•    AMD má do budoucna ještě větší plány ohledně zvýšení energetické účinnosti. Cílem je snížení spotřeby energie o 97 % na jeden výpočet do roku 2025. Pokud by všechny serverové uzly AI a HPC na celém světě dosáhly podobných hodnot, mohla by se v roce 2025 oproti momentálním trendům ušetřit miliarda kilowatthodin elektřiny.