Zimní motivační soutěž: Lyžovačka ve Wagrainu

Domů >> Zimní motivační soutěž: Lyžovačka ve Wagrainu
Termín: 
Úterý, 1. Říjen 2019 - 0:00 do Úterý, 31. Prosinec 2019 - 0:00
Kontakt: 
llojkova@dns.cz, + 420 724 222 174
Výrobce: 

 

Obchodujte s námi, relaxujte s námi! A pojeďte na lyžařský pobyt ve středisku Wagrain. 

 

Odměníme deset nejlepších partnerů (1. – 5. místo 2 osoby, 6. – 10. místo 1 osoba), kteří s námi vyrazí na oblíbený „all inclusive“ pobyt do Rakouska v termínu 14. až 18. ledna. Pro účastníky je zajištěno ubytování v alpském chaletu, stravování, skipass.

 

Soutěžit budeme v jedné kategorii, kterou je celkový obrat.
 

Lyžařský resort Wagrain
Wagrain jako jeden z regionů patří do lyžařského areálu Salzburger Sportwelt Amadé. Salzburger Sportwelt Amadé je jeden z nejdynamičtějších regionů v Alpách s velkým počtem nejmodernějších lanovek a vleků, s rozmanitou nabídkou sjezdovek, s tradičními horskými chatami a pohodlnými hotely. Salzburger Sportwelt Amadé můžeme pro přehlednost rozdělit do pěti lyžařských regionů: Radstadt-Altenmarkt, Eben im Pongau, Filzmoos, Flachau-Wagrain-St.Johann a Zauchensee-Flachauwinkel-Kleinarl.

 

Každý lyžař si v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé najde pro sebe tu vhodnou sjezdovku. Salzburger Sportwelt Amadé připravil mírné svahy pro začátečníky a děti, obtížné FIS sjezdovky pro zdatné lyžaře i sjezdy hlubokým sněhem pro milovníky freeride jízdy. Velkou předností jsou bezesporu i moderní sněhová děla, která prodlužují lyžařskou sezonu v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé až do pozdního jara.

 

finální výsledky *

 ALWIL Trade
 AUTOCONT
 Diebold Nixdorf
 IXPERTA
 KSP Computer & Services
 M Computers
 S&T CZ
 Simac Technik ČR
 TresTech
 YOUR SYSTEM

* řazeno dle abecedy

 

Uvedení partneři budou kontaktováni přímo obchodníky divize HPE.

Děkujeme, že jste s námi soutěžili a všem výhercům gratulujeme.

 

Všeobecná pravidla

Platnost akce: 1. 10. - 31. 12. 2019
Podmínky: Měřeným ukazatelem je celkový obrat. Akce se vztahuje na všechny produkty HPE (servery, storage, služby) objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek. 

 

Termín zájezdu: 14. – 18. ledna 2020, úterý až sobota

 

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat žádné individuální výjimky z pravidel.

 

Obchodujte s DNS, relaxujte s DNS.

 

Na skvělý lyžařský zážitek se těší tým divize HPE.