Nová posila týmu CommVault

Domů >> Aktuality >> Nová posila týmu CommVault

 

 

Vážení obchodní partneři,

 

dovolte abychom vám představili nového člena COMMVAULT teamu zodpovědného za podporu a rozvoj obchodních partnerů. 

Po ročním působení v oblasti firemního i osobního koučinku, mentorinku a konzultací navazuje Ondřej Vlach jako „Partner Sales Executive“ na své více než 20leté zkušenosti z IT na pozicích managementu obchodních partnerů v regionu CZ/SK/HU u předních technologických společností (IBM, AVAYA, AVNET (EMC), VMWARE, VEEAM).

„Je mi ctí stát se součástí COMMVAULT rodiny a společně s vámi navázat na celosvětový úspěch produktů a řešení tohoto dodavatele na lokálním trhu. Dlouhodobě je COMMVAULT považován za klíčového dodavatele řešení pro kompletní management dat. Nastavuje revoluční přístup k ochraně, managementu a využívání dat. V prostředím lokálním, cloudovém či hybridním, pro zákazníky všech velikostí.

Vnímám množství obchodních příležitostí na tomto trhu, ve kterých naše produkty doplněné o vaše služby a zkušenosti poskytují zákazníkům požadovaná řešení adresující jejich dnešní potřeby a požadavky. Právě teď je ten správný čas. Společně s DNS, naším distributorem a klíčovým partnerem na tomto trhu, jsme tady abychom vám pomohli na cestě k úspěchu. Vzděláváním, obchodní podporou, lidským přístupem a radostí z toho, že děláme, co dává smysl.“ Dodává Ondřej Vlach, nová posila týmu CommVault.

 

Těšíme se na spolupráci a přejeme nám všem mnoho příjemných a úspěšných dní. 

S pozdravem,

DNS team & COMMVAULT

Ondřej Vlach
Partner Sales Executive
Tel.: +420602377995
E-mail: ovlach@commvault.com