Microsoft Azure Cloud Week

Domů >> Aktuality >> Microsoft Azure Cloud Week

Microsoft Cloud Weeks je koncept vytvořený exkluzivně pro partnery společnosti Microsoft, nabízí bezplatně pětidenní smíšenou výuku zaměřenou na řešení. Každé virtuální školení, které se koná během flexibilních hodin, které nejlépe odpovídají nabitým rozvrhům, je navrženo tak, aby pomohlo technickým studentům připravit se na certifikace společnosti Microsoft a vyškolit odborníky na prodej, aby umístili a prodali řešení Microsoft Cloud.

Studenti mohou budovat cílené technické a prodejní dovednosti prostřednictvím výběru kurzů vedených instruktory, laboratoří na vyžádání a živých i offline dotazů a odpovědí s certifikovanými odborníky společnosti Microsoft.

Zjistěte, jak může Microsoft Azure pomoci vašim zákazníkům realizovat cloudové obchodní příležitosti

Cloud computing se rozšířil do všech aspektů podnikání a vytvořil nové a vzrušující příležitosti. Azure Cloud Week for Partners je určen pro technické profesionály, aby zjistili, jak může Microsoft Azure vyřešit neustále se měnící potřeby zákazníků.

Připravované školení:

9.–13. května: Zaregistrujte se nyní

Proč se zúčastnit Azure Cloud Week pro partnery:

  • Naučte se základy Microsoft Azure, včetně datové platformy a možností umělé inteligence
  • Začněte svou certifikační přípravu přípravou na zkoušky pod vedením instruktora a praktickými laboratořemi navrženými tak, aby vám pomohly získat certifikace založené na rolích
  • Vybudujte si nové prodejní dovednosti, které vám pomohou získat dalšího zákazníka
  • Zdokonalte se ve svém volném čase prostřednictvím výběru školení na vyžádání a živých školení, která jsou nabízena několikrát
  • Ptejte se kdykoli a certifikovaní školitelé vám odpoví; exkluzivní kanál Teams bude k dispozici každý den

Pro každou trať budou každý den nabídnuty dva živé tréninky s časy startů optimalizovanými pro různá časová pásma. Všechny relace jsou nahrávány pro přehrávání na vyžádání a budou k dispozici až 30 dní po události, přičemž jsou k dispozici různé jazykové možnosti skrytých titulků.