Endpoint detection and Response webinář - Představení IBM ReaQta

Domů >> Aktuality >> Endpoint detection and Response webinář - Představení IBM ReaQta

Vážení obchodní partneři

tým IBM security Vás tímto srdečně zve na webinář zaměřený na představení žhavé novinky z porffolia IBM Security Endpoint Detection and Response (EDR) řešení ReaQta, našeho nového přírůstku, které se zaměřuje zabezpečení koncových bodů.

V současném světě vzniká každým dnem mnoho nových neznámých hrozeb, proti kterým je účinná ochrana stále složitější. Škodlivý kód cílící na koncové body je čím dál více sofistikovanější a jeho detekce vyžaduje nejmodernější přístupy.

Jak se bránit?

IBM Security ReaQta nabízí jedinečný moderní přístup k zabezpečení koncových bodů. Využívá bezprecedentní úrovně technik behaviorální analýzy a umělé inteligence k detekci a blokaci vysoce pokročilých známých i neznámých hrozeb v reálném čase. Díky hluboké viditelnosti do aktivity na koncových bodech poskytuje schopnosti jako je mapování alertů na MITRE ATT&CK, vizualizaci útoků a pokročilých možností threat huntingu pro bezpečnostní analytiky.

Přijďte si poslechnout ZDE dne 24. března v 10:00 hodin, jak může toto nově ohlášené špičkové IBM EDR řešení s pomocí AI zajistit vaší ochranu před kybernetickými hrozbami.

 

AGENDA:

10:00 - 10:05 Úvodní slovo

10:05 - 10:20 IBM QRadar XDR - představení

10:20 - 10:45 IBM ReaQta EDR řešení- představení

10:45 - 11:00 IBM ReaQta EDR - Demo

11:00 - 11:10 IBM ReaQta EDR - obchodní část

11:10 - 11:20 Otázky a odpovědi

Registrace: alzbeta.pavesicova@sk.ibm.com

Jazyk: Čeština

Těšíme se na setkání s vámi!

DNS a IBM Security team