DNS uzavřela distribuční smlouvu s českou společností Novicom, s.r.o.

Domů >> Aktuality >> DNS uzavřela distribuční smlouvu s českou společností Novicom, s.r.o.

 

V souladu se strategií rozšiřování portfolia DNS v oblasti IT Security uzavřela Business Unit Security distribuční smlouvu s českou společností Novicom. Záměrem je rozšířit existující nabídku IT Security v rámci vrstev 3-7 OSI modelu i o řešení pro vrstvu 2, která v portfoliu DNS chyběla a kterou nabídka Novicomu plně pokrývá. V doplnění portfolia o Novicom produkty se nabídka IT bezpečnostních řešení v DNS stává komplexnější a nabízí našim partnerům i synergický efekt v momentě, kdy již koncovým zákazníkům jejich IP sítě dodávali a podporují.

 

DNS začleněním portfolia Novicomu nabízí svým partnerům vysoce výkonný L2 monitoring, vysokou visibilitu sítě přes přehledný dashboard, efektivní správu IP prostoru, řízení bezpečnosti přístupu do sítě a centralizaci správy rozlehlých distribuovaných sítí.

V neposlední řadě toto řešení zvyšuje ochranu sítě před ransomware, což je důležité s ohledem na narůstající množství útoků a to i v souvislosti s principem BYOD, kdy správce sítě nemá koncová zařízení úplně pod kontrolou. 

 

Jsme rádi, že jsme rozšířili naše portfolio o řešení Novicom, které vhodně doplňuje existující IT bezpečnostní technologie našich standardních dodavatelů typu Check Point, Fortinet, RadWare… Jsme přesvědčeni, že tímto zvýšením komplexnosti naší nabídky se stáváme ještě více atraktivní pro naše obchodní partnery. A v neposlední řadě nám i našim obchodním partnerům pomůže technologie společnosti Novicom otevřít i další obchodní příležitosti v oborech, do kterých do budoucna cílíme, jako je např. IoT, Smart City a další.“   říká Aleš Pernecký, manager Business Unit Security

Více informací o společnosti Novicom získáte na:

www.novicom.cz

 

Tým divize Security