Cenově dostupná hybridní a all flash storage řešení od společnosti IBM

Domů >> Aktuality >> Cenově dostupná hybridní a all flash storage řešení od společnosti IBM

Zajímají Vás all flashová nebo hybridní disková pole, která podporují nejmodernější NVMe technologie?

Nové systémy IBM Storwize jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejpřísnější požadavky na výkon a vysokou dostupnost až 99,999%. Disponují HW inline kompresí, SW kompresí a deduplikací s možností budování hybridní multicloudové infrastruktury. Díky takto vybavenému softwaru IBM Spectrum Virtualize, jenž je jejich neoddělitelnou součástí, softwaru Spectrum Insights a programu IBM FlashWatch Vám tyto systémy umožní snížit investiční a provozní náklady na ukládání a správu Vašich dat. IBM navíc provedla cenovou segmentaci nových modelů, která Vám dnes mnohem lépe umožní vybrat si to správné řešení na škále cena-vybavení-výkon.

Analytici předpovídají, že v nejbližších letech bude polovina všech podnikových IT infrastruktur využívat machine learning nebo AI (Umělou inteligenci) pro zlepšení podnikové produktivity, řízení podnikatelských rizik, a snižování nákladů. AI aplikace budou vyžadovat rychlé zpracování dat a výkon infrastruktury bude hrát klíčovou roli. Je to už více než šedesát let, kdy IBM nabízí celou řadu výkonných řešení pro ukládání dat. Výkon, spolehlivost a inovace definují také nejnovější IBM FlashSystem řešení.

Dovolte nám Vás pozvat na webcast, na kterém se dozvíte více o nových generacích systémů IBM Storwize V5000 a V7000 a vlajkové lodi IBM FlashSystem 9100. Ukážeme Vám, že nejde o pouhou evoluci, jako tomu bylo u podobných ohlášení v minulosti, ale skutečnou REVOLUCI v oblasti ukládání dat na hybridnía all-flash systémy. Zaregistrujte se ještě dnes!

 

Čas trvání: 1h
Jazyk webcastu: Český
Příhlásit se můžete ZDE