BITDEFENDER PRÁVĚ DNES V PORTFOLIU DNS

Domů >> Aktuality >> BITDEFENDER PRÁVĚ DNES V PORTFOLIU DNS

Technologie Bitdefender se stala součástí širokého spektra security portfolia společnosti DNS.

Jako VAD jsme tedy okamžitě připraveni Vám pomoci s designem, konzultacemi a speciální cenovou nabídkou při Vašich projektech. S konkrétními požadavky nás již nyní neváhejte kontaktovat zde: Ondřej Novák, Petr Stoklasa

Úvodní "Mikulášský" webinář k této problematice plánujeme již na 4.12.2020 od 13:00 do 14:00 hodin.

Webinář bude věnován:

  • Informacím o zařazení technologie Bitdefender mezi security produkty DNS, které jsou důležité pro naše partnery, jako formy podpory při jejich obchodních aktivitách.
  • Aktuálnímu přehledu možností uplatnění této technologie u Vašich zákazníků. 

Chybět nebude ani ohlášení "Mikulášské" obchodní akce na projektové případy s využitím Bitdefender. Nechte se překvapit.

 

Link k přihlášení na webinář se Vám zobrazí po vyplnění registrace.

 

Budeme se těšit na Vaši účast.

Tým divize Security.
 

 

Registrace

BITDEFENDER PRÁVĚ DNES V PORTFOLIU DNS

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.