15 000 Kč za HPE Synergy

Domů >> Aktuality >> 15 000 Kč za HPE Synergy

Pouze u DNS získáte za nákup HPE Synergy příspěvek 15 000 Kč na vybrané produkty v Alza.cz.

 

HPE Synergy je základním stavebním kamenem hybridního IT provozovaného v moderních datových centrech. Jedná se o unikátní platformu pro vytvoření dynamického a flexibilního prostředí, která spojuje hardwareové zdroje se softwareovým vybavením do jednotné komponovatelné infrastruktury.
 
Synergy řešení se skládá z následujících komponent:
  • Synergy Frame – šasi připravené pro instalaci až 12-ti výpočetních modulů, storage, interconnect a management modulů. Šasi má zároveň prostor pro odpovídající množství zdrojů a ventilátorů.

  • Synergy Compute moduly – výpočetní moduly jsou dvou nebo čtyř procesorové servery dedikované pro Synergy Frame.

  • Synergy Fabric – zahrnuje interconnect moduly dostupné pro Synergy Frame. K dispozici jsou switche, VirtualConnect moduly a Interconnect Link moduly pro vzájemné propojení více framů.

  • Synergy Storage - storage modul se dá osadit až 40-ti pevnými disky, které je možné provozovat jako JBOD, nebo jako sdílenou storage.

  • Synergy management – se skládá ze dvou komponent: Composer s OneView a Image Streamer. Spojením těchto komponent uživatel získá, mimo jiné, nástroj pro dynamické přidělování zdrojů aplikacím a možnost okamžitého spuštění OS serveru z archivovaných image souborů.

DNS nyní odmění prvních pět objednávek na HPE Synergy příspěvkem 15 000 Kč (včetně DPH) na nákup výpočetní techniky a mobilních zařízení v internetovém obchodě Alza.cz. 

 

Všeobecná pravidla

Platnost akce: 1.7.2017 - 30.9.2017
Podmínky: Akce se vztahuje na objednávky obsahující Synergy Frame s alespoň jedním Compute modulem a Fabric modulem objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek. 

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky
po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat 
žádné individuální výjimky z pravidel.

 

Pro více informací kontaktujte svého obchodní zástupce divize HPE.