Záznamy z webinářů HITACHI

Domů >> Aktuality >> Záznamy z webinářů HITACHI

 

Vážení obchodní partneři,

níže naleznete záznamy ze 3. již proběhlých webinářů HITACHI, které jsou k dispozici pro on-demand shlédnutí:

 

1.)Představení Hitachi VSP E990  –  https://www.brighttalk.com/webcast/12821/408080 

Množství dat a nároky na rychlý přístup k nim již několik let roste výrazně rychleji, než rozpočet na datová úložiště. Proto se tyto „datové“ nůžky rozevírají čím dál více a rychleji, což vytváří velký tlak na IT oddělení a na samotné vedení firem. Nové diskové pole Hitachi VSP E990 je účinným nástrojem, jak „datové“ nůžky dostat zpět pod kontrolu! Jak je to možné? Přijměte pozvání na tento webinář, ve kterém se dozvíte odpověď na tuto otázku.

 

2.)Digital communication vs. Regulations –  https://www.brighttalk.com/webcast/12821/399699

V dnešním světě je digitální komunikace s klienty velmi důležitá, a to i bez nedávných výzev, kterým všichni čelíme. Bohužel pandemie COVID-19 tuto potřebu ještě zesílila. Při implementaci digitální komunikace se zákazníky musíme čelit dalším překážkám. Předpisy a pravidla pro zajištění bezpečnosti všech smluvních stran! Není jednoduché přejít na digitální komunikaci a plnit všechny předpisy vašeho sektoru. Připojte se k nám a získejte přehled právních požadavků v České a Slovenské republice k implementaci digitálních procesů. Seznamte se s trvalým médiem kompatibilním s tímto řešením. Nechte se inspirovat zkušenostmi dvou velkých bank z Polska a prověřte výhody, které jim přinesly. Uvidíte živé demo systému připravené pro finanční sektor, telco a utility.

 

3.)Hitachi Vantara AI Operations –  https://www.brighttalk.com/webcast/12821/396846

V dnešní době se s AI, aneb umělou inteligencí, setkáte třeba každý den ráno v koupelně – při čištění zubů. Proč ji tedy efektivně nevyužít pro výrazně složitější úkoly jako je řízení a monitoring IT prostředí Vašich datových center? Přijměte pozvání na seminář, kde se seznámíte s technologií, která monitoruje kompletní datovou cestu od aplikace až po diskové pole. Díky tomu automaticky odhaluje rizikové stavy a ty může sama napravit. Navíc Vám výrazně zjednoduší plánování zdrojů, díky predikci vývoje zátěže a kapacity monitorovaných zařízení. A pokud jdete budoucnosti ještě více naproti, tak Vás seznámíme se Smart Botem. Můžete mu říkat třeba „Pepa“. 
A Pepa je teprve to pravé AI pro Vaše datacentrum!
 

 

Za tým DNS divize HITACHI
 
Marcela Budějská
Marketing Specialist HITACHI
M: +420 724 222 173 • mbudejska@dns.cz