RUNECAST jako odpověď na COVID-19 nabízí zdarma analytiku pro uživatele VMware Horizon a zdravotnické instituce 

Domů >> Aktuality >> RUNECAST jako odpověď na COVID-19 nabízí zdarma analytiku pro uživatele VMware Horizon a zdravotnické instituce 
Získejte zdarma licenci RUNECAST Analyzer s plnou funkcionalitou pro VMware Horizon

Infrastruktura mnoha společností není zcela připravena pro vzdálenou spolupráci, avšak v současné chvíli není jiné východisko. Společnost Runecast by ráda těmto společnostem vyšla vstříc a všem uživatelům řešení VMware Horizon nabízí licenci zdarma do 15. září. 
Organizace, které využijí tuto nabídku, si mohou zajistit větší stabilitu a bezpečnost jejich rostoucí infrastruktury s virtuálními desktopy. Začít můžete ihned.

 

Kdo může tuto nabídku využít

Všechny společnosti a organizace používající řešení VMware Horizon a které potřebují lepší nástroj pro správu a analytiku zvětšujícího se počtu vzdálených uživatelů.

 

Jak řešení funguje

V řešení Runecast Analyzer je zpřístupněna plná funkcionalita týkající se analytiky VMware Horizon jako je například analýza stávajícího nastavení, chybové hlášky a log management. Tato konfigurace je dostupná okamžitě pro každého. Po uplynutí standardní 14denní trial verze dojde k automatickému prodloužení licence do 15. září 2020.

 

Jak postupovat dále

Stačí zdarma stáhnout trial licenci. Analytika pro prostředí VMware Horizon bude automaticky zpřístupněna. 

 

Nástroj RUNECAST Analyzer zdarma pro všechny zdravotnické organizace

Zdravotnická zařízení jsou v této době velmi zranitelná. Potýkají se s provozními problémy a zároveň musí být neustále na pozoru před kybernetickými útoky a neočekávanými výpadky. 
Společnost Runecast chce těmto organizacím pomoci díky možnosti využívání licencí Runecast Analyzer zdarma až do 15. září. 

 

Kdo může tuto nabídku využít

Všechna zdravotnická zařízení, která používají VMware a případně AWS a potřebují lepší nástroje a řešení pro zajištění dodržování HIPAA security compliance a chtějí předejít neočekávaným výpadkům.

 

Jak řešení funguje

Organizace mohou využívat plnou funkcionalitu nástroje Runecast Analyzer pro analýzu a monitoring prostředí VMware a AWS obsahujícího také modul, který ověřuje dodržování zdravotnického security standardu HIPAA. Licence budou platné do 15. září.

 

Jak postupovat dále

Stáhnout zdarma trial licenci a následně zaslat email na healthcare@runecast.com s žádostí o zpřístupnění bezplatné licence pro zdravotnické zařízení.