Huawei Enterprise ICT Truck Roadshow 2022

Domů >> Aktuality >> Huawei Enterprise ICT Truck Roadshow 2022

 

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás pozvali na Huawei Enterprise ICT Truck Roadshow 2022, která se uskuteční 12.září 2022 od 10:00 do 16:00 u Výstaviště Holešovice - konkr. na ploše před Průmyslovým palácem.

Základním kamenem digitální ekonomiky je hyperkonektivita, což znamená roustoucí propojení lidí, organizací a strojů, které jsou výsledkem internetu a ICT technologií.

Proto bychom Vám rádi představili strategii evropské digitální ekonomiky, trendy v datových komunikačních sítích a inovace orientované na budoucnost. Budou demonstrovány klíčové technologie Huawei v oblasti Datacom, včetně atraktivních síťových řešení a sdílení cenných zkušeností zákazníků v hlavních průmyslových odvětvích.

Klíčovou roli v organizacích hraje rovněž infrastruktura, od které se vyžaduje vysoký výkon a spolehlivost. Na našem ICT DAY můžete poznat, jak Huawei OceanStor využívá svých silných vlastností, aby vás provedl digitální transformací k udržitelným cílům.

V Huawei kamionu budete mít skvělý zážitek s Huawei ICT produkty, řešeními, špičkovými technologiemi i různými efektními ukázkami.

Nenechte si ujít příležitost prozkoumat tento jedinečný kamion plný technologií.

Registrace probíhá v tomto odkazu: https://e.huawei.com/cz/special_topic/event/2022q2/2205-CEE-roadshow-CZ