Gigantic Infotel: Wifi 6 od společnosti Huawei je nejlepší možností!

Domů >> Aktuality >> Gigantic Infotel: Wifi 6 od společnosti Huawei je nejlepší možností!

 

 

Huawei je naším dlouhodobým partnerem a jejich produkty a služby využíváme již řadu let. Jsou silní a vynikající z hlediska technických inovací, praktických zkušeností, kvality produktů a reakce na služby a jsme s nimi velmi spokojeni. Pokud jde o Wi-Fi 6, společnost Huawei vyniká integrací mnoha technologií 5G. Proto jsme si jako partnera vybrali společnost Huawei, abychom společně vytvořili nový obchodní model, který udržuje krok s kabelovou a bezdrátovou konvergencí. “  okomentovala spolupráci zakladatelka společnosti Gigantic Infotel Chander Batra.

 

S tak dlouhou a bohatou historií existuje mnoho důvodů k návštěvě Indie. Gigantic Infotel, přední a nejrychleji rostoucí poskytovatel širokopásmových služeb v Indii, přidal další: Wi-Fi 6, další generace bezdrátového připojení. V roce 2019 vedla společnost komerční rozmístění nejmodernější technologie Wi-Fi 6 v Dillí a Harianě v oblasti Ganga Plain. Bezdrátový širokopásmový trh v Indii, který je poháněn globální digitální vlnou a podporující domácí politikou, v posledních letech rychle rostl.

 

Unikátní příspěvky společnosti Huawei pro průmysl

Očekává se, že tvůrci rozhodnutí učiní nejlepší volbu při nasazení průkopnických a inovativních technických řešení pro svůj podnik. Společnost Huawei byla společností Gigantic Infotel pověřena, aby byla dlouhodobým partnerem při zavádění nejlepších řešení.

Huawei je dlouhodobě v popředí vývoje technologie Wi-Fi 6. Od roku 2011 je Huawei jedním ze 16 členů správní rady v alianci Wi-Fi Alliance, která zastává sedm hlavních pozic ve standardních pracovních skupinách 802.11, včetně Dr. Osamy Aboul-Magd, který slouží jako předseda 802.11ax (Wi-Fi 6 ) pracovní skupina. Do konce roku 2018 Huawei přispělo více než 240 802.11ax návrhy, nejvyšší mezi všemi prodejci vybavení. V roce 2017 se společnost Huawei stala prvním dodavatelem na světě, který spustil přístupové body Wi-Fi 6 (AP), a v roce 2018 byl Huawei prvním, kdo dosáhl velkého komerčního využití Wi-Fi 6. V Interop Tokyo 2019, vedoucí společnosti Huawei v oboru AirEngine AP7060DN získala prestižní cenu Grand Prize za nejlepší z přehlídky za svou mimořádně velkou šířku pásma, mimořádně vysokou kapacitu, velmi nízkou latenci a flexibilní možnosti rozšíření IoT.

Kromě poskytování standardních funkcí se společnost Huawei věnuje dalšímu zdokonalování Wi-Fi 6 prostřednictvím inovativních technologií, včetně:

• SmartRadio - automaticky detekuje kvalitu vzduchového rozhraní a inteligentně optimalizuje sítě, což účinně zlepšuje kapacitu sítě a zvyšuje uživatelský dojem. V kombinaci s inteligentní anténní technologií je vzdálenost pokrytí signálu zvýšena o 20%, zatímco interference signálu jsou sníženy o 15%.

• Inteligentní technologie pro akceleraci aplikací, která je jedinečná v oboru - řeší problémy s přetížením a snižuje latenci služeb na 10 ms (ve srovnání s průměrem v průmyslu 20 ms) pomocí mechanismu pro plánování paketů s více frontami. Toto snížení splňuje požadavky na latenci citlivé služby Augmented Reality (AR), Virtual Reality (VR), Mixed Reality (MR) a herních služeb.

• Bezeztrátová roamingová technologie - dosahuje stabilního roamingu se ztrátou nulových paketů pomocí algoritmu identifikace topologie sítě, aby bylo možné rychle najít optimální přístupový bod pro roaming. Navíc je měkké předání roamingu spuštěno nejprve vytvořením nového odkazu před odpojením původního odkazu.

• Rozšiřující moduly Internet of Things (IoT) - dosahuje integrace do více sítí prostřednictvím modulů, které lze snadno rozšířit na širokou škálu protokolů IoT, jako je RFID, ZigBee a Ultra-Wideband (UWB).

Tyto inovativní funkce jsou standardem v celé řadě Wi-Fi 6 AP společnosti Huawei, aby uživatelům poskytovaly nejvyšší kvalitu zážitku. Kromě toho, platforma Huawei CampusInsight, inteligentní platforma pro provoz a údržbu (O&M), poskytuje větší viditelnost pro uživatele, automaticky identifikuje 85% potenciálních chyb a provádí analýzu kořenových příčin.

 

Více se dozvíte v tomto článku.

 

 

Kontakty pro více informací:

Dalibor Eliáš, Product Manager,  delias@dns.cz   +420 725 765 891

Jiří Benda, Product Manager,  jbenda@dns.cz      +420 602 287 917