David Pankiv posiluje užší vedení společnosti DNS

Domů >> Aktuality >> David Pankiv posiluje užší vedení společnosti DNS

Personální změny ve vedení společnosti DNS a.s.

Tisková zpráva 1.7.2021

S platností od 1.červenece 2021 se stal novým Business Unit Manager divize IBM Filip Komínek. Na pozici nahradil Davida Pankiva, který se od 1.července 2021 věnuje nově vzniklé pozici COO a zároveň se stává členem užšího vedení společnosti DNS a.s.

Filip Komínek do společnosti DNS a.s. nastoupil v roce 2016. Filip doposud působil na pozici Business Development Managera. Má za sebou dlouholeté obchodní zkušenosti z oblasti rozvoje obchodu, které získal při práci ve společnosti IBM a DNS a.s.

Jsme rádi, že Filip přijal příležitost ke kariérnímu růstu, což je pro naši společnost důležité. A zároveň věříme, že pro naše obchodní partnery je to dobrá zpráva, protože Filip je v obchodních kruzích dlouhodobě respektovanou osobností,“ dodává David Pankiv, provozní ředitel společnosti.

David Pankiv pracuje v DNS a.s. od roku 2013, kde prošel několika pozicemi od Account Managera až po Business Unit Managera. Byl mimo jiné zodpovědný za obchodní aktivity divize IBM a řízení týmu kde měl na starosti klíčové obchodní partnery. Jako nový COO společnosti DNS a.s. bude mít na starosti management projektů, zodpovídat za bezproblémový chod a rozvoj společnosti.

 

DAVID PANKIV, Chief Operations Office,  dpankiv@dns.cz

 

FILIP KOMÍNEK, Business Unit Manager divize IBM, fkominek@dns.cz

 

Kontakt pro média:

Marcela Budějská
Marketing Specialist
mbudejska@dns.cz
724 222 173