Zelená pro vaši IT infrastrukturu-webinář

04. 09. 2023Aktuality

Zelená pro vaši IT infrastrukturu-webinář

Je vaše firma zodpovědná vůči přírodě? Zajímá vás, kolik vaše datové centrum vyprodukuje emisí CO2, a jak je můžete snížit? O klimatické změně a dopadu našeho chování na ekologii se hovoří stále častěji. Naštěstí si svůj vliv řada firem uvědomuje a snaží se své chování změnit.

Abychom je ještě více podpořili, připravili jsme vzdělávací webinář, ve kterém poradíme, jak mohou svá datová centra dekarbonizovat.

Webinář: Hitachi Vantara – zelená pro vaši IT infrastrukturu
Termín konání: úterý 19.září, od 10:00.
Délka: cca 45 minut
Cena: zdarma
Místo konání: v den konání webináře vám na e-mail zašleme odkaz, přes který se k webináři přihlásíte

Zkratka ESG (Environmental, Social and corporate Governance) je v současnosti vnímáno jako buzzword, ale přitom má stále své opodstatnění. Zodpovědný přístup firem k přírodě, lidem a řízení je zásadní pro úspěch v dnešní době.

Připravili jsme proto speciální webinář, ve kterém se zaměříme na část „Enviromental“. Během webináře vám vysvětlíme, jak datové úložiště Hitachi Vantara VSP může významně pomoci s budováním „zeleného“ datového centra. Implementace moderních ekologických technologií ve spojení se zjednodušením, konsolidací a automatizací může přinést významné úspory a snížení emisí CO2 v datových centrech. 

Redukce emisí CO2 je nejen možná, ale také ekonomicky výhodná. Rádi vám na webináři poskytneme bližší informace.

Účast na webináři je zcela zdarma, stačí vyplnit formulář níže. Součástí webináře bude také prostor pro diskusi a zodpovězení vašich dotazů. Webinářem vás provede specialista z Hitachi, Lukáš Bělovský.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O společnosti Hitachi Vantara
Společnost Hitachi Vantara se již více než deset let zaměřuje na snižování uhlíkové stopy svých systémů a nabízí řešení pro snižování emisí CO2 v datacentrech. Hitachi Vantara je také jediným dodavatelem úložišť, jejichž výrobky jsou certifikovány organizací Carbon Footprint for Products. Cíle společnosti Hitachi jsou stát se do roku 2030 globální společností s uhlíkovou neutralitou a dosáhnout uhlíkové neutrality ve všech částech svého hodnotového řetězce do roku 2050.

Registrace

Zelená pro vaši IT infrastrukturu-webinář

Partner/Uživatel souhlasí s tím, že společnost DNS a.s. může předat Vaše kontakty jakékoliv společnosti, kterou ovládá, je ovládána (ať už přímo nebo nepřímo) nebo společnosti, která je společně kontrolována mateřskou společností společnosti DNS.