Motivační program: Vyrazte s Hitachi Vantara na jízdu čerstvým sněhem.

05. 05. 2023Motivační akce

Motivační program: Vyrazte s Hitachi Vantara na jízdu čerstvým sněhem.

Pro naše obchodní partnery jsme připravili motivační program. Odměníme lyžařským zájezdem pět nejlepších partnerů dle celkového obratu u divize Hitachi. (1.–2. místo 2 osoby, 3. – 5. místo 1 osoba), kteří s námi vyrazí na oblíbený „all inclusive“ pobyt do Rakouska v lednu 2024. (Termín bude upřesněn.) Pro účastníky je zajištěno ubytování, stravování, skipass.

 

Soutěžit budeme v jedné kategorii, kterou je celkový obrat u divize Hitachi.

Všeobecná pravidla: 

  • Platnost akce: 01.05.2023 – 31. 12.2023
  • Měřeným ukazatelem je celkový obrat u divize HITACHI.
  • Akce se vztahuje pouze na nové zákazníky Hitachi (Net New Customer) a vyhodnocení bude měřeno součtem celkových obchodů pro tyto nové zákazníky. 
  • Novým zákazníkem je zákazník, u kterého není evidován za poslední 3 roky prodej.
  • Akce se vztahuje na všechny produkty HITACHI (storage,…) objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek do 31.12.2023.
  • Akce se nevztahuje na upgrady a maintenance.
  • Akce je určená pro České a Slovenské partnery.

 

Lyžařský resort Tux,

Skvělé lyžování, fantastické výhledy a sjezdovky v nadmořských výškách od 1500 do 3250 metrů. Hintertux je jediný lyžařský resort v Rakousku, který zůstává v provozu 365 dní v roce.

Hintertux je situován na konci údolí Zillertal nedaleko hory Olperer (3476 m). Na nejvyšší vrchol Gefrorene Wand (3250 m) míří trojice na sebe navazujících lanovek Gletscherbus. Dolů se vinou rozmanité, převážně červené sjezdovky, příjemné pláně na široké carvingové oblouky i strmé slalomové pisty. Milovníky táhlých sjezdů potěší dvanáctikilometrová trať s převýšením 1750 metrů. Vede až do údolí a je nejdelší v celém Zillertalu. S menšími dětmi zamiřte na Kidsslope, s většími na Funslope – na obou čeká množství skvělých překážek a atrakcí. Pro snowboardisty a freestylery je zde vyhlášený snowpark Betterpark. A kolem sjezdovek se prostírají rozsáhlé terény na freeride.
 

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat žádné individuální výjimky z pravidel.

 

Na skvělý lyžařský zážitek se těší tým Hitachi!

Veškeré výhody partnersvtí s Hitachi naleznete na našem webu zde:

https://hitachi.dns.cz/partnersky-program-hitachi-vantara-dns-distributor/