Získali jsme ocenění největšího distributora produktů HPE za rok 2019

Domů >> Aktuality >> Získali jsme ocenění největšího distributora produktů HPE za rok 2019

Každý rok společnost HPE (Hewlett Packard Enterprise) pořádá setkání, na kterém vyhlašuje svého největšího partnera a největšího distributora za uplynulý fiskální rok.

Letošní předávání cen se konalo ve středu 9. ledna 2020 ve Slovanském domě. Cenu distributora roku 2019 převzal Petr Jirků, Business Unit Manager HPE společně s Pavlem Klimuškinem, výkonným ředitelem DNS. 

„Zisk tohoto ocenění nám udělalo opravdu velkou radost a považujeme jej za téměř neuvěřitelné, neboť nemáme oprávnění prodávat celé portfolio produktů Aruba, ale jen část a to DC Networking. Tohoto vítězství jsme dosáhli díky našim partnerům, jejich skvělé práci a důvěře, kterou vkládají do spolupráce s námi. Velké poděkování si zaslouží celý náš HPE tým odvádějící dlouhodobě vynikající práci, jež naši partneři oceňují a společně tak dosahujeme výborných výsledků. Jsem hrdý na to, s jakým týmem mohu pracovat a s jak vynikajícími partnery můžeme spolupracovat“, uvedl Petr Jirků.

Výkonný ředitel Pavel Klimuškin k tomu dodává: „Loňské předávání ocenění distributor roku bylo jednou z prvních akcí, které jsem se zúčastnil. Doufal jsem, že i přes handicap neúplného portfolia HPE se můžeme stát největším distributorem HPE. A po roce se to stalo.
Gratuluji naší HPE divizi, děkuji všem partnerům a těším se na spolupráci a její výsledky v následujícím roce.“