Zcela nový síťový modul kampusu od Huawei - ideální pro éru Wi-Fi 6

Domů >> Aktuality >> Zcela nový síťový modul kampusu od Huawei - ideální pro éru Wi-Fi 6

 

 

Huawei oznámil velký skok v síťovém propojení kampusu odhalením 16 nových modelů cloudových přístupů, agregace a základních switchů řady CloudEngine.

Z těchto vydání, CloudEngine S12700E, zcela nový switch jádra kampusu, využívá solární čipové sady ke zvýšení spínací kapacity na rekordních 57,6 Tbit / s. CloudEngine S12700E s bohatými funkcemi je nedílnou součástí end-to-end nabídek Huawei, které jsou přizpůsobeny pro éru Wi-Fi 6. Díky upgradované automatizaci sítě a inteligentním funkcím O&M poháněným AI bude CloudCampus Solution společnosti Huawei výrazně zvýšit efektivitu zavádění služeb a pomůže podnikům všech velikostí rychle budovat sítě kampusů zaměřené na služby.

 

Kitty Fok, výkonná ředitelka International Data Corporation (IDC) Čína, ve svém klíčovém projevu uvedla: „Digitální transformace vstoupila do nové fáze. IDC předpovídá, že do roku 2020 bude mít přibližně 55 procent podniků schopnost„ digitálního rozhodování “ dosáhnout nahlédnutí, inteligence, autonomie a spolupráce v měřítku. V tomto druhu digitálního podniku bude síť všudypřítomná a dostupná jako vzduch, který dýcháme, a správa bude jednodušší než kdykoli předtím."

„Sítě kampusu, které slouží jako základ pro budování digitální platformy pro podniky budoucnosti, se přesouvají z datové konektivity na konektivitu služeb. Budování sítí kampusů založených na záměru je tedy na vrcholu naší agendy,“ uvedl Zhao Zhipeng, prezident síťové domény kampusu, produktové řady Huawei pro datovou komunikaci. „V éře Wi-Fi 6 by sítě kampusu měly převzít nové vlastnosti, včetně ultravysoké kapacity, 10 milisekundy ultralehké latence, rozvinutí služby nulové konfigurace a samoléčení z poruch sítě, otevřená architektura usnadňující plynulý vývoj z tradičních sítí kampusu na inteligentní a zjednodušené sítě. ““

 

Portfolio pro přepínání kampusu CloudEngine S řady Huawei nové generace

Nejnovější switche kampusu CloudEngine jsou k dispozici v 16 modelech: CloudEngine S5700 series (inteligentní přístupové switche GE), CloudEngine S6700 series (10GE směrovací agregační switche) a CloudEngine S12700E (inovativní základní switche s nejvyšším výkonem v oboru). Jak ověřila Tolly Group, CloudEngine S12700E poskytuje šestinásobnou přepínací kapacitu průměrného odvětví a nabízí největší šířku pásma s jedním slotem, nejvyšší hustotu portů 100GE a největší přepínací kapacitu mezi všemi srovnatelnými produkty. Série Huawei CloudEngine S je také první svého druhu s optimální kombinací možností kabelové a bezdrátové konvergence, enginu pro vyvolávání hrozeb a telemetrii.

 

Inteligentní a zjednodušená síť kampusu se zaměřením na připojení služeb

Síť zaměřená na služby by měla poskytovat nejen ultra širokopásmové připojení, ale také nabízet vysoce automatizovanou správu a inteligentní O&M pro urychlení zavádění služeb a zajištění vysoké kvality služeb a zkušeností v reálném čase.

Automatizovaná správa: Díky rozsáhlému používání mobilních kancelářských a cloudových aplikací je správa síťových zásad stále složitější než kdy jindy. V reakci na to poskytuje řešení Huawei CloudCampus jedno správní centrum pro správu sítě, které automatizuje plánování, nasazení, zásady a monitorování sítě v sítích WLAN, LAN a WAN prostřednictvím grafických uživatelských rozhraní (GUI), aniž by bylo třeba tradiční rozhraní příkazového řádku (CLI) ). Díky tomu lze efektivitu správy sítě zvýšit o více než 80 procent.

 

Inteligentní O&M: Poruchy lze přesně a rychle napravit, pouze pokud lze kvantitativně měřit síťové zkušenosti uživatelů. Proto společnost Huawei upgradovala svůj Machine Learning (ML) - a inteligentní systém O&M poháněný umělou inteligencí. Tento nový systém poskytuje kvantitativní vyhodnocení zkušeností, analýzu kořenových příčin a inteligentní predikci chyb, což umožňuje lokalizovat a vyřešit poruchy sítě během několika minut.

 

Otevřenost na všech úrovních: Kromě těchto přesvědčivých funkcí pro automatizaci sítě a inteligenci je řešení Huawei CloudCampus navrženo s otevřením na všech vrstvách, aby se zjednodušil upgrade a vývoj podnikových sítí. V současné době společnost Huawei ověřila úspěšnou interoperabilitu mezi více dodavateli s více než 800 modely síťových zařízení od hlavních dodavatelů po celém světě; úzce spolupracoval s více než 40 partnery v oblasti správy sítě, autentizace, bezpečnosti a dalších oblastí; a vyvinula společná řešení s více než 30 obchodními partnery po celém světě. Společnost Huawei také celosvětově vybudovala 26 společných validačních laboratoří /Joint Validation Labs/ (JVL), které umožňují rychlejší a plynulejší zavádění služeb prostřednictvím společného ověřování řešení.

 

Huawei je předním světovým poskytovatelem technologií a řešení v oblasti kampusu a poskytuje služby zákazníkům ve 150 zemích a regionech. Toto řešení do budoucna může pomoci zákazníkům vybudovat ultrarychlou, inteligentní a otevřenou síť kampusu se zaměřením na servisní zkušenosti.

 

Jako přední poskytovatel globálních síťových řešení v areálu kampaně se společnost Huawei věnuje výzkumu a vývoji, který je odolný vůči budoucnosti, a neustále inovuje produkty a řešení, která nejlépe vyhovují rostoucím potřebám zákazníků v oblasti služeb. Huawei neustále poskytuje přední a nejvhodnější síťová řešení pro globální zákazníky a pomáhá urychlit digitální transformaci napříč průmyslovými odvětvími.

 

Další informace o switchích řady Huawei CloudEngine S naleznete zde.

Huawei CloudEngine S-Series Campus Switches Product Family

 

Kontakty:

Dalibor Eliáš, Product Manager, delias@dns.cz, +420 725 765 891

Jiří Benda, Product Manager, jbenda@dns.cz, +420 602 287 917

Dokumenty: