Zajistěte si nejvyšší zpětný rabat v rámci Lenovo ELEVATE programu

Domů >> Aktuality >> Zajistěte si nejvyšší zpětný rabat v rámci Lenovo ELEVATE programu

Lenovo i pro nadcházející kvartál potvrdilo ELEVATE program – program zaměřený na podporu společností, které partnerství s Lenovem začínají nebo obnovují a obratem zatím nedosáhnou na standardní partnerské úrovně. Bez závazku plnění a již od obratu ve výši 5 000,- USD nabízí Lenovo těmto partnerům zpětný bonus až do výše cca 6,5 %.

Výše zpětných bonusů je určená reálným plněním za kvartál, ale také datem, kdy partner prostřednictvím Lenovopartner.com odsouhlasí podmínky programu. Nejvýhodnější je tak učinit vždy první měsíc kvartálu - aktuálně je to duben 2020. V případě přihlášení v druhém měsíci výše zpětných bonusů klesá o polovinu. V třetím měsíci kvartálu už akceptace podmínek možná není a nárok na zpětné bonusy se ztrácí. 

Cíle plnění jsou odstupňovány po patnácti krocích od 5 000,- USD až do výše 30 000,- USD za kvartál. Při dosažení (a překročení této úrovně) získává partner zpětně až 2 000,- USD. Pro nové partnery je automaticky nastaven nejnižší target, pro stávající partnery se výše targetu odvíjí od plnění v předchozím kvartálu. 

Do kvartálního obratu se započítávají veškeré DCG produkty, které partner prodá. Lenovo ELEVATE je také možné kombinovat s ostatními programy a akčními nabídkami. Důležité je i to, že Lenovo ELEVATE k ničemu nezavazuje a tudíž není důvod s přihlášením otálet. 

 

Pro bližší informace kontaktujte:

Aleš Komárek, Product Manager Lenovo, akomarek@dns.cz