Virtuální okénko - Pate&Wine s DNS  

Domů >> Aktuality >> Virtuální okénko - Pate&Wine s DNS  

 
Hybridní akce s DNS! Aneb jak nás COVID posunul dál.

 

Hezká tradice divize Software&Solution bylo pozdně jarní setkání zástupců divize s našimi zákazníky a partnery. Jarní termín vzhledem k restrikcím, jsme museli posunout na září a všichni jsme věřili, že děláme dobře.

V průběhu září nám ovšem situace s COVID-19 moc nenahrávala a stáli jsme znovu před rozhodnutím JAK ? CO? KAM posunout? Zároveň jsme ale nechtěli přijít o příjemné setkání s našimi partnery a zákazníky.  

Vývoj byl dynamický a od rozhodnutí změnit celý formát do on-line prostředí zbývalo pouhých 10 pracovních dní. A dle zpětné vazby od účastníků se nám to povedlo.

A i zde bychom rádi všem, kteří se zúčastnili, chtěli poděkovat a to nejen za vlastní setkání, ale i za mnoho pozitivních reakcí a slova uznání – děkujeme, moc si toho vážíme!

A co jsme vlastně udělali?

Přiměli jsme sebe a naše dodavatele změnit paradigma a podívat se na věci jinak. A tak jsme trochu potlačili edukační část a vyzvedli část smyslovou a zážitkovou. Připravili degustační balíčky, které byly rozeslány zákazníkům na jimi zvolenou adresu. Dvě „virtuální studia“, jedno u nás a druhé ve výrobně paštik.
 

24. 9. 2020 v 18:00 hodin jsme se pak všichni potkali ve virtuálním okénku, které bylo věnováno samotné ochutnávce domácích paštik s optimálně napárovanými víny. 

 

Všichni se už těšíme na jarní setkání v roce 2021 a pokud nám nebude situace přát, víme, že se potkáme ON-LINE!

 

Tým DNS SW&S!