Veritas je již po šestnácté lídrem v Gartner Magic Quadrant

Domů >> Aktuality >> Veritas je již po šestnácté lídrem v Gartner Magic Quadrant

Veritas Technologies je již po šestnácté v řadě lídrem v Gartnerově magickém kvadrantu. Jeho zálohovací portfolio primárně sestává z NetBackupu, NetBackup appliancí a Backup Execu.

Působení Veritasu je geograficky různorodé, ale jeho klienti jsou z enterprise segmentu, ale také z Mid-Market oblasti. Veritas v minulém roce představil dva hlavní updaty NetBackupu – 8.3 a 9.0. Tyto updaty obsahují podporu pro Azure Archieve Tiering, Azure Stack, AWS Outposts, VMware v AWS, VMware v Azure a zlepšení zálohování Oracle, Microsoft SWL Server a NAS. Veritas také představil NetBackup Flex Scale, což je ucelená škálovatelná appliance založená na NetBackup 9.0. V lednu 2021 Veritas akvizoval společnost HubStor, která se specializuje na ochranu dat v SaaS prostředÍ.

 

  • Široká podpora – NetBackup podporuje širokou škálu operačních systémů, hypervizorů a veřejných cloudů a integruje se se všemi hlavními dodavateli primárních úložných polí.
  • Automatizace – NetBackup 9.0 poskutyje přes 500 API, která pomáhají automatizovat deployment a policy management velkých instalací Veritasu.
  • Záloha do cloudu – NetBackup podporuje několik veřejných cloudů. Cloudové servery Media Server Deduplication Pool (MSDP) nasazené v místě nasazení deduplikují zálohovaná data před jejich odesláním do cílového cloudového úložiště, čímž výrazně snižují náklady na úložiště a šířku pásma. Zálohovaná data lze odesílat do více cloudových úložišt ze stejného Media Storage Pool.

 

Pro více informací o produktech a spolupráci s Veritas kontaktujte:

MICHAL SCHILLER

Product Manager, mschiller@dns.cz, +420 703 433 952