Veritas Backup Exec byl vybrán jako preferované řešení pro MS Azure

Domů >> Aktuality >> Veritas Backup Exec byl vybrán jako preferované řešení pro MS Azure

Veritas Backup Exec získal označení Microsoft Preferred Solution díky jeho kvalitě, výkonu a schopnosti vyslyšet potřeby zákazníků.

Veritas úzce spolupracoval s Microsoftem k zajištění perfektního běhu v prostředí Microsoft Azure. Díky získanému ocenění mohou zákazníci s jistotou implementovat bezpečnostní opatření přizpůsobená jejich potřebám s přizpůsobitelnou SLA podporou pro Microsoft Azure.

Nejnovější verze Veritas Backup Exec (20.6) umožňuje organizacím všech velikostí zajistit ochranu dat s důvěryhodnou a nepřetržitou podporou bez ohledu na to, kde se jejich data nacházejí, ať už v cloudu nebo on-premise.

 

Dlouhodobá spolupráce
Veritas spolupracuje s Microsoftem více než 30 let, což zákazníkům umožňuje splnit stále přísnější kritéria pro ochranu a obnovu dat. Řešení Backup Exec již mělo certifikaci pro Microsoft Azure a toto nové označení Microsoft Preferred Solution opět potvrzuje jeho vynikající vlastnosti pro Azure.

Označení Preferred Solution mimo jiné znamená:

  • data visibility všemi prostředími – virtuálním, fyzickým i cloudem
  • optimalizace nákladů za data v cloudu se sníženým rizikem díky lepší visibilitě
  • zjednodušená migrace workload do a z Azure
  • DRssS: Azure jako cíl obnovy po havárii
  • sjednocená ochrana dat pro Azure a on-premise workload

Společnosti Veritas a Microsoft spolupracují na tom, aby zákazníkům nabídly flexibilní možnosti ochrany jejich kritických dat, jejich případné obnovy při zachování nízkých provozních nákladů a současně nabídnout podporu pro jakákoli nová workload v budoucnu.
 

 

Microsoft Preferred Solution
Je označení pro cloudovou aplikaci, která byla Microsoftem vybraná díky svojí kvalitě, výkonu a schopnosti vyslyšet potřeby zákazníků. Tým expertů z Microsoftu ověřuje řešení od partnerů s prokázanými kompetencemi a schopnostmi. Tato řešení jsou uvedena v Azure Marketplace a v dalších cloudových obchodech Microsoftu.

VIDEO: Jak nasadit Backup Exec z Microsoft Azure Marketplace
Více informací: web Backup Exec for Microsoft Azure

 

Tým divize Strategického rozvoje

 

Kontakty pro více informací:
Michal Schiller, mschiller@dns.cz, +420 703 433 952