Veritas Backup Exec

Domů >> Aktuality >> Veritas Backup Exec

Backup Exec poskytuje jednoduchou a kompletní zálohu/obnovu dat, která pokrývá jak fyzické, tak virtuální nebo multi-cloudové prostředí. 

Cloudová škálovatelnost umožňuje vybrat si s řady plně testovaných a certifikovaných cloud konektorů pro různá prostředí včetně AWS S3, Microsoft® Azure, Google Cloud Platform. 

Pokročilé integrace s nejnovějšími verzemi softwaru od společností třetích stran jako Microsoft® Server, Microsoft® Hyper-V a VMware® vSphere, Oracle®. 

Rychlá a výkonná deduplikace jak do lokálního uložiště, tak do veřejného nebo hybridního cloudu umožňuje snížit časovou náročnost a cenu. Zjednodušené možnosti licencování umožňují volit jakým způsobem a kolik budete platit. 

 

 

Klíčové funkce a výhody 

  • Ucelené zálohovací řešení do veřejného nebo hybridního cloudu, jak fyzického tak virtuálního postředí. 
  • Rychlé snímkování virtuálních serverů za pomocí intragrace s Microsoft® Volume Shadow Copy Service (VSS) a VMware vStorageTM APIs for Data Protection (VADP) minimalizuje dopad na CPU, pamět a I/O zatížení virtuálních hostů. 
  • Rychlá a flexibilní obnovat do libovolného místa. Možnost granulární obnovy. 
  • Instant Recovery VMware a Hyper-V virtuálních serverů poskytující okamžitou možnost využití kopie serveru. 
  • Deduplikace na všech úrovních umožňuje zazálohovat a chránit více dat, snížit datový tok a kapacitu uložiště pro zálohy. 

 

Kontakt pro více informací:

Michal Schiller, +420 703 433 952, mschiller@dns.cz 

 

Další aktuality