Vylepšení pro HPE Block Storage MP

19. 03. 2024Aktuality

Vylepšení pro HPE Block Storage MP

HPE GreenLake for Block Storage MP představuje moderní řešení v oblasti ukládání dat, které kombinuje flexibilitu cloudových služeb s bezpečností a výkonem lokálního diskového uložiště.

Od svého uvedení si mezi uživateli vybudovalo silnou pozici a stalo se jedním z nejprodávanějších diskových polí na trhu. V únoru tohoto roku HPE představilo release 3, který přináší řadu dalších vylepšení a nových funkcí. Mezi ty nejzásadnější patří:

Škálovatelnost výkonu a kapacity.

Do produktové řady Block Storage MP byl přidán koncept disagregovaného, neboli switchovaného, úložiště. Tento model odděluje výpočetní uzly (compute nodes) od jednotek pro blokové úložiště (JBOF) a umožňuje nezávislé škálování výkonu a kapacity. K dispozici jsou dvou nebo čtyř kontrolerové bezdiskové nody, ke kterým se doplňují JBOF diskové police poskytující potřebnou úložnou kapacitu. Výhodou této architektury je možnost rozšíření systému až na 2,9 PB hrubé kapacity.

Variabilita konektivity.

S novým uvedením přibyla u diskových polí podpora pro další varianty připojení do SAN sítě a k serverům. Block Storage MP nyní umožňují i end-to-end NVMeo TCP konektivitu, nebo direct connect Fibre Channel konektivitu. Systém dostal vylepšení i iSCSI protokolu, kde byla uvedena podpora o další operační systémy. Storage je tedy natolik variabilní, že je možné ji použít pro většinu běžných pracovních zátěží.

Aktualizace release 3 pro HPE Block Storage MP přinesla řadu inovací, které uživatelům usnadňují správu dat a zvyšují efektivitu IT operací. S novými funkcemi a vylepšeními je toto řešení ideální volbou pro organizace hledající flexibilní, bezpečné a výkonné úložiště.

Odkaz na produktové informace: https://marketplace.dns.cz/hpe-greenlake-for-block-storage-mp-4p

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Našim partnerům umíme distribuovat téměř vše ze současného portfolia HPE a kromě toho nabízíme kompletní podporu. Ať už se jedná o servery (např. ProLiant, Synergy, SimpliVity), storage (např. Alletra, MSA, Primera), datecenter networking (např. FlexFabric, Arista), software, příslušenství a infrastrukturu.