Společnost DNS se stala distributorem společnosti Veritas Technologies

Domů >> Aktuality >> Společnost DNS se stala distributorem společnosti Veritas Technologies

 

DNS a.s., největší distributor s přidanou hodnotou v ČR, oznámila uzavření distribučního kontraktu se společností Veritas Technologies LLC, předním světovým lídrem v oblasti data managementu a ochrany podnikových dat. Tento kontrakt rozšiřuje nabídku zálohovacích řešení a správy dat, DNS je tak schopna nabídnout řešení pro všechny segmenty trhu, všechny velikosti zákazníků i jejich požadavky.

 

Společným cílem obou společností je rozvoj partnerské báze, marketingových aktivit, edukace partnerů a koncových uživatelů primárně v oblasti SMB a mid-market. 

 

"Oceňuji a vítáme spolupráci se značkou Veritas vhodně zapadající do našeho portfolia řešení nabízených DNS. Očekáváme, že dojde k naplnění synergií, a to jak mezi Veritas a DNS, ale že nabídka řešení Veritas dále posílí naší pozici u dalších zákazníků na trhu stejně jako osloví i stávající zákazníky," říká Pavel Klimuškin, CEO a Chairman of the board of directors ve společnosti DNS.

 

Veritas Technologies je americká softwarová společnost se sídlem v Santa Claře v Kalifornii. Veritas se již od svého vzniku zabývá ochranou a správou dat a tím umožňuje společnostem všech velikostí mít svá data opravdu pod kontrolou, chráněná, vždy dostupná a to vše nezávisle na tom, zda-li se nachází v primárním či záložním datovém centru nebo v Cloudu. Data a informace v nich obsažené jsou totiž ta největší hodnota, kterou zákazník disponuje.

 

„Věřím, že díky bohatým zkušenostem DNS budeme společně schopni ještě více oslovit nové zákazníky nejen z oblasti SMB a mid-market a předvést jim z našeho širokého portfolia produktů proč je třeba zálohovací SW BackupExec v dnešní době na špici díky snadnosti implementace, jednoduchosti obsluhy a vynikajícího poměru cena/výkon,“ říká Vlastimil Chramosta, Country Manager Veritasu pro ČR, SR a Pobaltí. 

Vlastimil Chramosta, Country Manager Veritasu pro ČR, SR a Pobaltí

Dokumenty: 
PřílohaVelikost
PDF icon 201109_tz_kontrakt_veritas.pdf142.79 KB