Společnost DNS se stala distributorem společnosti Veritas Technologies

Domů >> Aktuality >> Společnost DNS se stala distributorem společnosti Veritas Technologies

 

DNS oznámila uzavření distribučního kontraktu se společností Veritas Technologies LLC, předním světovým lídrem v oblasti data managementu a ochrany podnikových dat. Kontrakt s Veritas rozšiřuje nabídku zálohovacích řešení a správy dat, DNS a.s. je tak schopna nabídnout řešení pro všechny segmenty trhu, všechny velikosti zákazníků i jejich požadavky.

Společným cílem obou společností je rozvoj partnerské báze, marketingových aktivit, edukace partnerů a koncových uživatelů primárně v oblasti SMB a mid-market. 

"Oceňuji a vítáme spolupráci se značkou Veritas vhodně zapadající do našeho portfolia řešení nabízených DNS a.s. Očekáváme, že dojde k naplnění synergií, a to jak mezi Veritas a DNS a.s., ale že nabídka řešení Veritas dále posílí naší pozici u dalších zákazníků na trhu stejně jako osloví i naše stávající zákazníky," říká Pavel Klimuškin, CEO a Chairman of the board of directors ve společnosti DNS a.s.

„Věřím, že díky bohatým zkušenostem společnosti DNS a.s. budeme společně schopni ještě více oslovit nové zákazníky nejen z oblasti SMB a mid-market a předvést jim z našeho širokého portfolia produktů proč je třeba zálohovací SW BackupExec v dnešní době na špici díky snadnosti implementace, jednoduchosti obsluhy a vynikajícího poměru cena/výkon,“ říká Vlastimil Chramosta, Country Manager Veritasu pro ČR, SR a Pobaltí. 

 

Vlastimil Chramosta, Country Manager Veritasu pro ČR, SR a Pobaltí

 

Kontakt 
MICHAL SCHILLER
Partner Account Manager, mschiller@dns.cz, +420 703 433 952