Snižte náklady dlouhodobé archivace díky HPE Cloud Bank Storage

Domů >> Aktuality >> Snižte náklady dlouhodobé archivace díky HPE Cloud Bank Storage

HPE Cloud Bank Storage je nadstavba k zálohovacím zařízením HPE StoreOnce, která zákazníkům umožňuje ukládat deduplikovaná data do veřejného nebo privátního cloudu.

Tato nadstavba rozšiřuje kapacitu lokální StoreOnce storage až na dvojnásobek a uživatelé tak mohou profitovat z architektury moderního úložiště realizovaného formou hybridního cloudu. Cloud Bank storage se nabízí jako placená licence v 1TB kapacitních přírůstcích.

 

Hlavní přednosti nástroje Cloud Bank Storage jsou:

  • Snižuje náklady potřebné k dlouhodobé archivaci souborů tím, že kombinuje deduplikační schopnosti StoreOnce zařízení s možnostmi privátního nebo veřejného cloudu.
  • Spolupracuje s řadou zálohovacích softwarů. Samozřejmostí je plná podpora pro Data Protector a RMC, ale podporuje také Veritas NetBackup a Backup Exec nebo Catalyst pluginy pro SAP HANA, Microsoft SQL a Oracle Database.
  • Podporuje zálohování do běžně dostupných veřejných cloudů Microsoft Azure a AWS, nebo do privátního cloudu postaveného na Scality.
  • Používá jednotný management pro on-premise i cloud správu dat.
  • Představuje elegantní řešení jak udržovat hardwareově i geograficky oddělené kopie dat.

 

HPE pozicuje Cloud Bank Storage jako ideální nástroj pro ukládání offsite záloh s požadavkem na dlouhou dobu archivace, pro vytváření offsite kopií záloh pro potřeby disaster recovery nebo jako cenově optimální rozšíření StoreOnce VSA systémů.