Servery HPE budou vybaveny umělou inteligencí

Domů >> Aktuality >> Servery HPE budou vybaveny umělou inteligencí

HPE oznámilo úmysl rozšířit InfoSight software na své servery ProLiant, Synergy a Apollo. InfoSight je nástroj známý zejména ze storage prostředí, kde je již nějakou dobu součástí diskových polí Nimble a 3PAR.

 

Jedná se o cloud-based software založený na strojovém učení, který provádí detailní monitoring infrastruktury a prediktivní analýzu. Uživatelé si na něm cení zejména schopnost předpovídat potenciální problémy přes celou infrastrukturu ještě dříve než nastanou a zároveň využívají jím navrhovaná doporučení pro optimální nastavení a získání maximálního výkonu.

Podrobné informace o produktu InfoSight naleznete zde.

 

HPE plánuje spojit InfoSight se stávajícími ProLiant nástroji a posílit správu serverů o schopnosti umělé inteligence (AI). InfoSight bude kombinovat AI se stávajícími nástroji OneView, Integrated Lights-Out a Active Health System a poskytne tak uživatelům konsolidovaný pohled na stav jejich infrastruktury, proaktivní monitoring a management, přehled systémových informací a přehled informací o registrovaných zárukách. Integrovaná prediktivní analýza umožní administrátorům efektivněji spravovat konkrétní zařízení a zároveň poskytne varování před bezpečnostními hrozbami jako je například neautorizovaný přístup. Vyhodnocováním prediktivní analýzy bude InfoSight schopen dávat doporučení pro optimalizaci výkonu a bude varovat před možnými úzkými hrdly infrastruktury.

Uvolnění HPE InfoSight pro servery ProLiant, Synergy a Apollo je naplánované na leden 2019.

 

Kontaktní osoba:

Pavel Novotný, Product Manager HPE, pnovotny@dns.cz, +420 724 222 167