Šedé buňky GreyCortex žádejte u DNS

Domů >> Aktuality >> Šedé buňky GreyCortex žádejte u DNS

Je nám potěšením oznámit, že do sortimentu security produktů přibyla nová položka, technologie MENDEL společnosti GreyCortex.

Jedná se o systém, který umožňuje všem uživatelům získat plnou kontrolu nad ochranou svých sítí před vnějšími i vnitřními hrozbami. 

Technologie MENDEL od GreyCortex zajišťuje plnou viditelnost všech zařízení a jejich komunikace, konfigurace a výkonu. Kromě zabezpečení před útoky a škodlivým kódem tím posiluje také stabilitu sítě, rychlost a výkon.

Neváhejte se tedy již nyní obracet na Ondřeje Nováka a Petra Stoklasu s požadavky na návrhy řešení a cenové nabídky do vašich plánovaných projektů.

Jako distributor VAD disponující potřebnými kompetencemi vám budeme rádi nápomocni v celém procesu komunikace s koncovým trhem, od vyhledávání příležitostí a presale asistence u vašich zákazníků, přes testování technologie v jejich prostředí formou Proof Of Concept, až po obchodní a logistické služby. 

Link na informaci od partnerských vendorů: Společnost Greycortex je vlastně takový doktor. Zajišťuje, aby jeho klienti nedostali nemoc z kybernetické nákazy – dReport

 

 

Úvodní webinář s ohlášením distribuční spolupráce s GreyCortex a naší nabídkou je pro vás připraven již na 10.12.2020 od 13:00 do 14:00 hodin.

Link na webinář: https://us02web.zoom.us/j/83714159765?pwd=U3A3SVphWXcyY0lmMy9PaWUyZWhEdz09

Webinář bude věnován:

  •  Informacím o zařazení technologie GreyCortex mezi security produkty DNS a představení forem naší podpory při vašich obchodních aktivitách.
  • Aktuálnímu přehledu možností a uplatnění této technologie u vašich zákazníků.
  • Vyhlášení PROMO Akce pro partnery, kterou jsme pro vás ve spolupráci s výrobcem připravili - bude to zajímavé! 

Bude nám potěšením Vás na webináři uvítat.

Registrace

Šedé buňky GreyCortex žádejte u DNS

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlasím se zpracováním poskytnutých osobních údajů, kontaktních informací a emailové adresy společností DNS a.s., se sídlem Na Strži 65/1702, Praha 4 za účelem zařazení do databáze a dalšího marketingového užití tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle platného zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu 10 let do odvolání.

Svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a audio/video záznamu mé osoby i mého doprovodu (který bude mnou obeznámen) pro propagaci a prezentaci akce.