RUNECAST novinky - Enterprise Console pro správu velkých prostředí a podpora SAP HANA VM

Domů >> Aktuality >> RUNECAST novinky - Enterprise Console pro správu velkých prostředí a podpora SAP HANA VM

 

Runecast Analyzer 4.3 je rozšířen o novou funkcionalitu - Enterprise Console, sloužící pro správu velkých VMware & AWS prostředí.

Nový Runecast Analyzer 4.3 je navržen pro velké společnosti, které potřebují koordinovaně spravovat VMware prostředí napříč geograficky rozptýlenými instalacemi. Tato nová verze dává do rukou systémových administrátorů centralizovaný pohled na virtuální sítě. Nová funkcionalita dále podporuje závazek Runecastu poskytovat svým zákazníkům automatickou kontrolu dodržování doporučení VMware, Best Practices a Security Hardening Guide, a to vše bez nutnosti, aby Vaše data opustila Vaši infrastrukturu.

 

Runecast Analyzer 4.2 přináší novou funkcionalitu SAP HANA & NIST pro uživatele VMware
S doplněním VMware SAP HANA Best Practices do Runecast Analyzer 4.2 mohou nyní systémoví administrátoři zajistit optimální nastavení prostředí VMware infrastruktury, na které je provozován systém SAP HANA. Runecast v této verzi dále představuje funkcionalitu automatizovaných kontrol souladu s bezpečnostním standardem NIST, který je využíván řadou organizací pro zajištění bezpečnosti virtuálních sítí.