Řešení HPE Nimble? Zpětná vazba je 100% pozitivní

Domů >> Aktuality >> Řešení HPE Nimble? Zpětná vazba je 100% pozitivní

Po roce od finálního podepsání akvizice společnosti Nimble Storage se začíná ukazovat, že se skutečně jednalo o onu pověstnou trefu do černého. 

 

Ať už pro firmu, protože vytvořila v zásadě nepřemožitelné portfolio produktů, jímž dokáže obsloužit všechny – od malých firem, až po ty největší na trhu, ale především i pro zákazníky, kteří si mohou být jistí, že data budou uložena nejen bezpečně, ale také mimořádně rychle a flexibilně.

 

Ale zpátky na začátek příběhu a k důvodu, proč v posledním roce Hewlett Packard Enterprise ve velkém investovalo hned do tří dynamických firem. První byla SGI – Silicon Graphics, druhá SilmpiVity a třetí právě Nimble Storage. “Hewlett Packard byla a je inženýrská firma, jejíž misí je přinášet inovativní řešení svým zákazníkům. Dnes jsou to zejména produkty, jež jsou určeny do datového centra. Za těmito produkty se skrývají servery, řešení pro ukládání dat a také propojovací infrastruktura. Plus poskytujeme servisní služby a skutečně špičkovou expertizu. Soustředíme se na to, abychom měli dokonale vymyšlený základ a cítili jsme potřebu udělat akvizici tří dodavatelů technologií právě do datových center v oblastech, jež nám umožnily vybudovat skutečně těžko překonatelné portfolio. Nejen dnes, ale za mě rozhodně i v blízké budoucnosti,” říká Pavel Strašlipka, který má na starosti rozvoj Nimble nejen v regionu střední a východní Evropy, ale také na Středním východě či v Africe.

 

Kompletní rozhovor najdete na stránkách www.svethpe.com.